Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14660 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kroaci, sanitare ne aeroport&shopping center - e re

Ad

ALXHER SERVICES

-
Dubrovnik , Kroaci
- punetore mirmbajtje ne aeroport ose qendra tregetare - paga: 600€ netto per oret minimale te punes ( 40ore/jave) - mundesi per te punuar orare shtese dhe fundjavave - akomodim + ushqim te ofruara nga kompania - kerko...

Asistenze klienti me gjermanisht b2 - e re

Ad

Talentinno s.r.o

-
Pardubice, Republika Çeke
A jeni një përfaqësues entuziast i shërbimit të klientit? dëshiron të punosh në pardubice? ju duhet të shfrytëzoni këtë mundësi unike! a jeni kurioz? pastaj lexoni! nëse aplikoni për këtë pozicion, keni shumë mundësi. m...

Ofroj pune 12 - e re

Prishtinë, Kosovë
Life massage ofron pune per dy massazhere, kandidatet e interesuara duhet te kene njohuri rreth masazhes, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, kandidatet e interesuarat mund te kontaktojn ne numra telefoni.

Kerkohet pastruese. - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet pastruese ne nje bar lokal .kushte te favorshme pune dhe rroge e kenaqshme .te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit. afati i fundit i aplikimit: 31/12/2022 00:12

2 vajza prezantuese/shitëse & marketing - e re

Durrës, Shqipëri
"electronic line" në vazhdim të zgjerimit të biznesit dhe për të shërbyer akoma mē mirë klientëve tanë kërkon të punësojë: 👉 2 vajza prezantuese/shitëse & marketing të interesuarat duhet të plotesojnë kriteret e mëposhtme: - te kete eksperience te pakten 2 vite ne shitjen e produkteve ose sherbimeve. - preferohet të ketë njohuri në fushë...

Prezantuese dhe asitente per shitjen dhe sherbimet e produkteve apple - e re

Durrës, Shqipëri
Electronic line eshte kompania me dyqanet dhe serviset me te medhenj ne shqiperi dedikuar markes apple. prej 19 vitesh ekperience ajo ofron produkte dhe sherbime me cilesi dhe standarte shume te larta. kompania electronic line kerkon : te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne ...

Marketing online/agjent - e re

Tiranë, Shqipëri
Të duhet një punë që të jep të ardhura dhe kënaqësi? je njohës i mirë i gjuhës spanjolle? nëse je i/e interesuar për të qenë pjesë e një tregu dinamik ku kompesimi është i lartë në krahasim me tregun e punës ti je ai/ajo qe po kërkojme. fushata me kohë të plotë 10:00-19:00. aplikoni duke derguar email me cv tuaj në: "[email protected] " d...

Kerkoj sanitare - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj sanitare per bar kafe ,perball shkolles 9-vjecare ‘emin duraku’. orari 3 ore paradite dhe 3 ore mbasdite! preferohet qe zonja te jete rreth moshes 30-50 vjece. paga 20.000 leke+siguracion!

📣kerkojme retention ne gjuhen angleze me eksperience ne forex!📣 - e re

Tiranë, Shqipëri
📣 kompania me madhe ne shqiperi ne fushaten forex ofron mundesi punesimi ne pozicionin retention!📣 👉 ne kerkojme njerez ambicioz dhe energjik! 👉 orari full time: e hene- e premte 👉 eksperienca ne forex e detyrueshme 👉 kontrate pune bazuar ne legjislacionin shqiptar. ⏳ apliko tani! ju mirepresim!🤩

Punesim ne kroaci - e re

2G Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Punësim i menjehershëm në kroaci per pozicionet : kamariere ( femer ) banakiere ( femer ) kriteret eksperiencat e meparshme perbejne avantazh . kamarierja duhet te zoteroje gjuhen angleze ne nivel komunikues(gjuha gjermane perben avantazh) perfshihen akomodimi ushqimi pagesa 800 – 1000 euro / muaji nisja eshte shume e shpejte . nxitoni te...

Kerkoj nje puntore per pastrim.. - e re

Tiranë, Shqipëri
Pershendetje, kerkoj nje puntore per pastrim. ofroj strehim, te jetoj ne familje. pagesa : 15.000 leke te reja / puna, 8 ore adresa : shkolla bajram curri, tirane.

Menaxher shitjesh durres - e re

2G Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Agjencia e punësimt 2g – për një nga bashkëpunëtoret e saj eshte ne kerkim te menaxher shitjesh durrës detyrat dhe pergjegjesite menaxhon proçesin e shperndarjes se informacionit tek departamenti i shitjes . menaxhon dhe ndjek te gjithe proçesin e shitjes dhe porosise se klientit . identifikon problematikat e shitjeve dhe merr masat per z...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune

Vende vakante pune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane