Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës

farmacist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 74 rezultate (Këshilla për kërkim)

Farmacist

ALTA PHARMACEUTICALS

-
Tiranë, Shqipëri
Farmaceutike ndërkombëtare kompani është në kërkim të një farmacisti me kohë të plotë.-të ketë aftësi komunikese me klientët-të jetë i fokusuar drejt zgjidhjes së problemeve, efektiv dhe të punojë në grup. të interesuarit mund të dërgojnë cv-në e tyre në adresën: g_aleksoski@kaliman.bgtel.0684093251 detaje rreth punës vendndodhja : tiranë...

Farmacist

Pharmanova

-
Vlorë, Shqipëri
Ofroj vend pune pune per farmacist/ekushtet per kandidatet: me ose pa eksperincete ketë kaluar me sukses provimin e shtetitturne pune te alternuarapaga e kenaqshme. te interesuarit te dergojne cv ne emailin pharmanova@yahoo.com detaje rreth punës vendndodhja : vlorë lloji i punes : full time adresa : bulevardi vlore -skele. prane rivieres

Farmacist/e

RSR Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Kushtet pë r pozitë n: - diploma/licensa e e fakultetit të farmacise - të licensuar nga ministria e shë ndetë sisë - të ketë njohuri të mira në komunikim dhe ate në gjuhë n angleze - të ketë njohuri shumë të mira në pë rdorimin e kompjuterit kanditatet e interesuar te dergojne cv dhe dokumentacionin e skanuar ne e-mail adresen : [email pr...

Tirane, kerkohet farmacist/e

DSHYTI

-
Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune farmacist/e. florifarma farmaci ,turdiu center , ofron vend pune me orar te plote per farmacist/e. kandidatet duhet te plotesojne keto kerkesa: te kete perfunduar studimet e larta ne universitetin e mjekesise tirane, dega farmaci. te kete eksperience pune mbi 2 vite. te kete aftesi shume te mira komunikuese, perpikmeri, ...

Kerkohet farmacist/e

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet farmaciste,farmacist per nje farmaci ne tirane!turne te alternuara,kushte te mira pune!per me shume info afati i fundit i aplikimit: 09/03/2020 16:23

Farmacist/e

Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune farmacist/e. florifarma farmaci ,turdiu center , ofron vend pune me orar te plote per farmacist/e. kandidatet duhet te plotesojne keto kerkesa: te kete perfunduar studimet e larta ne universitetin e mjekesise tirane, dega farmaci. te kete eksperience pune mbi 2 vite. te kete aftesi shume te mira komunikuese, perpikmeri, ...

Farmacist / e

Farmaci Kasa

-
Elbasan, Shqipëri
Kerkohet farmacist /e te kene perfunduar me sukses provimin e shtetit , kushtet dhe paga e kenaqme.numer kontakti 0698949921email farmacikasa@gmail.comhttps://farmaci-kasa-pharmacy.business.site detaje rreth punës vendndodhja : elbasan lloji i punes : full time adresa : fusha e loparit. lagjja syrja dylgjeri

Farmacist/e

Barnatore "Ari Pharm"

-
Vushtrri, Kosovë
Barnatore "ari pharm" ne vushtrri kerkon te punesoje farmacist/e te licencuar per pune.per informata shtese te interesuarit te kontaktojne ne numrin 049656729.

Farmacist/e farmatech shpk kërkon të punësojë - e re

Shqipëri
Farmatech shpk kërkon të punësojë me provim shteti. pozicione te lira ne farmaci me orar te plote dhe turne te alternuara. kontrate e rregullt pune sipas kodit ne fuqi. dergoni cv ne: info@farmatech.net ofrohet pagese e kenaqshme info@farmatech.net me provim shteti. pozicione te lira ne farmaci me orar te plote dhe turne te alternuara. ko...

Farmaci m&sons laprake kerkon te punsoje farmacist/e - e re

Tiranë, Shqipëri
Farmaci m&sons kerkon farmacist/e per turnin e trete me eksperience pune ne farmaci orari 11-7 paga si fillim 45000 mbas 3 muaj eksperience ne farmaci shkon 50000 leke. te gjith te interesuarit te kontaktojne ne what aap pse te paraqiten te farmacia adresa ne hyrje te spitalit ushtarak laprake farmaci m&sons .

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende vakante pune farmacist

Vende vakante pune farmacist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane