Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 158 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente

Delta sh.a

-
Tiranë, Shqipëri
Delta është pjesë e delta group ku bëjnë pjesë kompanitë deutschcolor, delta home, thermoswiss, dast dhe delta. delta është lider në tregtimin e pllakave, parketeve, hidrosanitareve dhe shumë aksesorëve të ndryshëm. gjithashtu zotëron eksluzivitetin e disa kompanive të njohura ndërkombëtare si aparici, hansgrohe, duravit, geberit, krono e...

Asistente

KEQIGRUPSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Keqi grup shpk kompani tekstile kerkone per zyrat e saje me seli ne tirane - asistente te drejtorit te pergjithshem. kerkohet diplome e shkolles se larte , gjuha angleze ose italiane dhe cv-te duhet te jene te shoqeruara me foto. pagesa plus siguracionet nder me te lartat ne treg. kontaktoni ne: [email protected] - 0692040921

Asistente zyre - e re

Njoftim për asistente zyre! krka d.d., novo mesto, me zyrë përfaqësimi në tiranë, është një kompani gjenerike farmaceutike sllovene, prezente në shqipëri për më shumë se 20 vjet. kërkohen kandidatë për pozicionin e asistentes, me vendbanim të përhershëm në tiranë. kërkohet që kandidatët të kenë: diplomë universitare (konsideruar si përpar...

Asistente ekzekutive - e re

Tiranë, Shqipëri
Aplikanti duhet: • te kete kryer studimet e larta ne administrim/ menaxhim biznesi ose juridik; • te kete pervoje pune mbi 5 vite (te vertetuar me libreze); • te kete njohuri dhe pervoje ne kete fushe; • te njohe programet baze te kompjuterit (microsoft office); • njohuri shume te mira te gjuhes anglisht, (njohja e gjuheve te tjera) perbe...

Asistente ekzekutive - e re

Instituti Profesional ATC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi asistente ekzekutive detyrat detyra kryesore dhe pergjegjësitë: zbaton udhëzimet dhe direktivat e dhënë nga drejtuesit; raportim i vazhdueshëm tek drejtuesit; koordinim, monitorimi i punëve të departamenteve të kompanisë; monitoron dhe menaxhon efikasitetin e shërbimeve; lehtëson koordinimin dhe komunikimin midis funksioneve mb...

Asistente ekonomiste - e re

DEASLEEP

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi dea sleep kerkon te punesoje asistente ekonomiste me kualifikimet si me poshte: kualifikimet diplomë universitare në fushën e ekonomise, finance menaxhim biznes. te jete e afte ne perdorimin e programit alfa/financa 5 . të kete njohuri te gjuhes angleze. të ketë eksperiencë pune të ngjashme. të ketë aftësi komunikimi dhe bashke...

Asistente zyre

Smart Processes shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania smart processes shpk ofron sherbime konsulente dhe automatizim te proceseve te punes ne sektor te ndryshem te qeverisjes dhe ne sektorin privat.per shkak te zgjerimit te vazhdueshem kompania eshte ne kerkim te stafit te ri me deshire per rritje profesionale. smart processes shpk shpall pozicionin e punes: asistente adm...

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Dca-dental center albania kerkon te punesoje, asistente dentare (f). preferohet te kete mbaruar studimet per asistente dentare/infermieri/stomatologji. afati i fundit i aplikimit: 28/04/2021 13:52

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare per klinike dentare ne bllok pozicioni: full time preferonen: infermiere, laborante dentare, asistente dentare ose te sapo diplomuar stomatologji (jo ne mardhenie shkolle) ju lutemi te dergoni cv perpara se te kontaktoni afati i fundit i aplikimit: 19/04/2021 13:14

Asistente ekzekutive

Kid Zone

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi profili i kompanise: balkan finance investment group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente shqiperi

Vende te lira pune asistente shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane