Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente - Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 79 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative - e re

Oaza Company

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania “oaza company” sh.p.k., me seli në prishtinë, rruga “magjistralja prishtine-ferizaj”, pn. llapnaselle–është në kërkim të njerëzve të ri, entuziastë dhe të motivuar për të punuar në pozitat : asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë e pozitës organizon punën në administratë; përgjegjëse për mirëmbajtjen e kalendarit dito...

Asistente administrative - e re

Ossa Bois

-
Prishtinë, Kosovë
Ossa bois l.l.c shpall konkurs për vende të reja pune: asistente administrative lokacioni: prishtinë kualifikimet -të ketë njohuri të gjuhes frenge -përgjegjëse për kryerjen e detyrave të ndryshme administrative -asistencë për dokumentacione financiare -të ketë aftësi të mira të komunikimit me klientë -të ketë eksperiencë pune – së paku n...

Asistente administrative

Ossa Bois

-
Prishtinë, Kosovë
Ossa bois l.l.c shpall konkurs për vende të reja pune: asistente administrative lokacioni: prishtinë kualifikimet -të ketë njohuri të gjuhes frenge -përgjegjëse për kryerjen e detyrave të ndryshme administrative -asistencë për dokumentacione financiare -të ketë aftësi të mira të komunikimit me klientë -të ketë eksperiencë pune – së paku n...

Asistente administrative

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Kerkojmë asistente

Labi Patundshmëri

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni për patundshmeri labi me seli në dardani afër teb bankes shpall konkures për asistente, labi patundshmëri është themeluar në vitin 2000 dhe është ndër kompanitë më serioze në patundshmeri. persona qe aplikojnë duhet ti plotesojnë disa kushte të flasim gjuhen shqipe mirë dhe menyrë të bukur. të jenë persona qe kanë drejtëshkrim ...

Asistente administrative

Burger King

-
Prishtinë, Kosovë
[email protected] tagged as: asistente administrative, burger king, communication skills, recruitment process, work

Asistente administrative

Sach LLC

-
Lipjan, Kosovë
[email protected] m tagged as: administrate, asistente administrative, lipjan, sach caffe, sach pizza

Asistente administrative

Click and Search

-
Prishtinë, Kosovë
Click and search kerkon asistente administrative. kriteri per te konkuruar eshte te kete njohuri ne programet e microsoft-it.

Asistente administrative

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Kriteret personale dhe profesionale: te kete aftesi te mira ne komunikim krijimi i raporteve te ndryshme sipas kerkese identifikimin,vleresimin dhe zgjidhjen e kerkesave te klienteve bashkepunim ne ekip njohja e gjuhes angleze njohuri te avansuara kompjuterike te respektoje dhe mirepret klientet kompania ofron: kushte shume te mira pune p...

Asistente infermiere

Qendra e Estetikes - Dermedis

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune per asistente/infermierem

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente kosove

Vende te lira pune asistente kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane