Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 71 deri në 80 nga 306 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet asistente zyre

Ad

Falcon Real Estate

-
Durrës, Shqipëri
Kompania falcon consulting ka hapur vend të lirë pune si asistente zyre • njohje shumë e mirë e gjuhes angleze.(njohje e gjuhëve të tjera përbën avantazh). • njohuri kompjuterike, ms office, photoshop • të ketë aftësi o...

Asistente e shitjes (f)

Orchestra

-
Prishtinë, Kosovë
Me gati 560 dyqane në mbarë botën, orchestra është e pranishme në 40 vende si dyqan i fëmijeve dhe aksesorëve. orchestra klub është bërë programi i besnikërisë referuese për të gjithë prindërit në zgjedhjen e rrobave me cilësore per fëmijë. në të gjithë evropën, amerikë dhe azi, por tani edhe në kosovë pozita - asistente e shitjes(femra) ...

Asistente e shitjes (f)

Orchestra

-
Prishtinë, Kosovë
Me gati 560 dyqane në mbarë botën, orchestra është e pranishme në 40 vende si dyqan i fëmijeve dhe aksesorëve. orchestra klub është bërë programi i besnikërisë referuese për të gjithë prindërit në zgjedhjen e rrobave me cilësore per fëmijë. në të gjithë evropën, amerikë dhe azi, por tani edhe në kosovë pozita – asistente e shitjes(femra) ...

Asistente e shitjes (f)

Orchestra

-
Prishtinë, Kosovë
Me gati 560 dyqane në mbarë botën, orchestra është e pranishme në 40 vende si dyqan i fëmijeve dhe aksesorëve. orchestra klub është bërë programi i besnikërisë referuese për të gjithë prindërit në zgjedhjen e rrobave me cilësore per fëmijë. në të gjithë evropën, amerikë dhe azi, por tani edhe në kosovë pozita – asistente e shitjes(femra) ...

Tirane, kerkohet asistente dentare

Golden2015

-
Tiranë, Shqipëri
Klinika golden dental kerkon te punesoj asistente dentare me kohe te plote. -te kete aftesi komunikimi me stafin dhe me pacientet -te jet korrekte me oraret e punes 0672068505 cel. : 0672068505

Asistente ne departamentin produkte

Infosoft Office

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania infosoft office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje kandidate te kualifikuar per postin, asistente ne departamentin e produkteve . kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: te kete perfunduar arsimin e larte (e preferueshme fusha e ekonomise dhe shkencave natyrore)...

Tirane, kerkohet asistente shitjesh

Defon_Penelope

-
Tiranë, Shqipëri
Penelope jewelry kerkon te punesoje shitese per pikat e shitjes ne tirane. kandidatet e interesuara duhet te plotesojne keto kritere: mosha 23- 45 vjec arsimi i larte aftesi shume te mira komunikuese njohuri shume te mira te programeve word dhe exel preferohet te kete eksperience pune pozicioni eshte pune me kohe te plote. ​ kandidatet e ...

Tirane, ofrohet asistente avokate

Driten VISHE

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistent avokate, e cila kerkon te mesoje. te jete e shkathet dhe me veti komunikuese. fillimisht puna eshte pa pagese. per me shume info nga dergoni nje cv ne zyreavokatie86@gmail.com dhe ne whatsapp 0692296889 cel. : 0692296889 + apliko

Zyre noteriale asistente zyre

Tiranë, Shqipëri
Nese jeni ne kekrim te punes, ky eshte rasti juaj. kerkohet asistente zyre, paga shume e kenaqshme. kriteret - te jete njohese e gjuheve te huaja ( anglisht ose gjuhe te tjera) - te jete e komunikueshme dhe me deshire per tu rritur ne karriere - te jete ambicioze - mosha mbi 20 vjec te gjitha vajzat e interesuara te dergojne cv ne email e...

Tirane, kerkohet asistente shitjesh

Defon_Penelope

-
Tiranë, Shqipëri
Penelope jewelry kerkon te punesoje shitese per pikat e shitjes ne tirane. kandidatet e interesuara duhet te plotesojne keto kritere: mosha 23- 45 vjec arsimi i larte aftesi shume te mira komunikuese njohuri shume te mira te programeve word dhe exel preferohet te kete eksperience pune pozicioni eshte pune me kohe te plote. ​ kandidatet e ...

Kerkojme shitese dhe asistente

Tiranë, Shqipëri
Duke respektuar ligjin e punes se republikes se shqiperise, spi consultancy, me seli ne tirane, ofron vende pune ne sallonin e mobiljeve qe do hapet ne tirane duke perfaqesuar njerin nder brendet me te famshme turke, per keto pozita: 1) 4 shitese 2) 1 asistente ekzekutive per poziten no:1, kandidatet nevojiten te kene njohuri te gjuhes, k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente

Vende te lira pune asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane