Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 51 deri në 60 nga 305 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet asistente zyre

Ad

Falcon Real Estate

-
Durrës, Shqipëri
Kompania falcon consulting ka hapur vend të lirë pune si asistente zyre • njohje shumë e mirë e gjuhes angleze.(njohje e gjuhëve të tjera përbën avantazh). • njohuri kompjuterike, ms office, photoshop • të ketë aftësi o...

Asistente e stomatologjise

Klinika stomatologjike "stomatolux shb", pejë shpall konkurs pune për: • asistente të stomatologjike kualifikimet: të jetë e licencuar për punë si asistente e stomatologjisë: -të ketë së paku një (1) vit përvojë pune; -të ketë aftësi komunikuese; -të jetë bashkëpunuese në punë ekipore; orari i punës: 10: 00-18: 00 detyrat dhe përgjegjësit...

Asistente administrative-financa

Prishtina e re Sh.p.k

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs “prishtina e re” sh.p.k. me seli në prishtinë hapë konkurs për asistent/e administrativ/e - financa të diplomuar me përvojë pune. pergjegjesit dhe detyrat: • përgjegjës/e për kryerjen e detyrave të ndryshme administrative, • ruan dhe mirëmban dokumentet, dosjet e zyrës të kopjeve fizike dhe elektronike, • regjistrimi kontabël i do...

Asistente zyre ligjore

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet nje vajze qe te kete mbaruar studime bachelor, preferohet gjuhe italiane ose juridik. te zoteroje mire gjuhen italiane, aftesi komunikuese, njohje te mire te paketes office. afati i fundit i aplikimit: 30/10/2021 12:13

Kerkohet asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Pershendje kerkohet te punesohet asistente dentare per pasdite preferohet vetem ne fushen e stomatologjise. te interesuarat te kontaktojne ne nr afati i fundit i aplikimit: 18/03/2022 09:33

Asistente zyre forexi

Tiranë, Shqipëri
Capital forex kerkon te punesoj asistente/sekretare per zyren e administratorit ofrohet vend pune si asistente/sekretare zyre! ofrojme pune ne nje nga kompanite me prestigjoze ne sektorin e forexit kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet potenciale: 1. te dij shum mire gjuhen angleze 2. kandidatet duhet te kene aftesi te mira komunikue...

Kerkohet asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare (full time ) ose par time page e kenaqeshme.klinika ne qender .preferohet te kene mbaruar shkollen per stomatologji ose per asistente dentare info@klinikadentarelako.al afati i fundit i aplikimit: 20/03/2021 09:14

Asistente e shitjes

Quantum Corp LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania quantum corp llc hap konkurs për 1 vend të lirë pune, per brendin q-par fumes ne poziten shitese. kualifikimet: të jetë e motivuar dhe e inspiruar për punë. te kete shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi te jete ambicioze dhe me përvojë pune në shitje. te kete aftesi ne prezantimin e parfumeve mënyra e aplikimit: dërgoni cv-në tua...

Asistente e stomatologut

ARS Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Apliko për tu bërë pjesë e ekipit tonë. teknike ose infermiere e stomatologjisë. kualifikimet e kërkuara për këtë pozitë janë: të ketë të përfunduar shkollën e mjekësis. të jetë e licensuar. përvoja e mëhershme në pozitën e njejtë aftësi në punë ekipore.

Asistente e stomatologut

Albadent

-
Prishtinë, Kosovë
Ordinanca stomatologjike “albadent” shpall konkurs per poziten asistente e stomatologut me orar te plote. kualifikimet e nevojshme jane si me poshte: shkolla e mesme e mjekesise, drejtimi mjekesi e pergjithshme ose stomatologji; licensa e punes; perparesi kane kandidatet qe kane pervoje ne sektorin e stomatologjise. detyrat dhe pergjegjes...

Kerkohet asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Klinika dentare iglol ne tirane kerkon asistente dentare part time mbasdite. te interesuarat te dergojne cv ne whatsapp.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente

Vende te lira pune asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane