Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 41 deri në 50 nga 306 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet asistente zyre

Ad

Falcon Real Estate

-
Durrës, Shqipëri
Kompania falcon consulting ka hapur vend të lirë pune si asistente zyre • njohje shumë e mirë e gjuhes angleze.(njohje e gjuhëve të tjera përbën avantazh). • njohuri kompjuterike, ms office, photoshop • të ketë aftësi o...

Asistente administrative

Pana Elements

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania pana elments ne prishtine, hap konkurs per poziten e asistentes administrative. kushtet dhe kriteret qe kerkojme nga ju jane: njohuri te mira te gjuhes turke dhe angleze, te mos keni ndalesa per udhetime zyrtare jashte vendit, te dini te menaxhoni proceset administrative siq jane: faturat, emailet, telefonatat, lidhja me kliente....

Asistente administrative

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Asistente pasticerie,

Gusto Cafe

-
Prishtinë, Kosovë
A jeni duke kërkuar nje vend pune ku aftësit dhe shkathtësitë tuaja vlerësohen dhe ju avancoheni vazhdimisht, atëher ky ështe rasti juaj gusto cafe shpall konkurs : -barista/mjeshter kafeje 3 vende pune, -hostess/mikëpritse 2 vende pune, -asistente në pasticerie 2 vende pune

Asistente administrative

Sidi Education Kosovë

-
Prishtinë, Kosovë
Zyra qëndroreprishtinë – fushë kosovë sidi education kosovë në kuadër të sidi group është rrjetimë i madh i shkollave për gjuhë të huaja dhe aftësim në rajon si në kosovë,shqipëri dhe maqedoni. ndër të tjera sidi education është distributor i autorizuari shtëpive botuese me renome botërore për tekstet e gjuhëve të huaja. pozita: asistente...

Asistente administrative

Sidi Education Kosovë

-
Prishtinë, Kosovë
Zyra qëndroreprishtinë – fushë kosovë sidi education kosovë në kuadër të sidi group është rrjetimë i madh i shkollave për gjuhë të huaja dhe aftësim në rajon si në kosovë,shqipëri dhe maqedoni. ndër të tjera sidi education është distributor i autorizuari shtëpive botuese me renome botërore për tekstet e gjuhëve të huaja. pozita: asistente...

Asistente juridike

Pirro Office

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune zyra për shërbime juridike & patundshmëri pirro office hap konkurs për juriste. kualifikimet e kërkuara për juriste: • të jetë e diplomuar në fakultetin juridik; • të ketë përvojë pune si juriste; • të ketë njohuri në shkresa, ankesa, padi, kontrata dhe shërbime të tjera juridike; • të jetë komunikative; • të ketë aftësi komp...

Asistente per dekore - e re

Fingo Decor

-
Prishtinë, Kosovë
Fingo decor eshte e interesuar per nje puntore te na ndihmoje me dekoret! personi duhet te jete kreativ dhe energjike!

Ekonomiste / asistente ekonomiste

Përshkrimi of rohet vend pune per ekonomiste / asistente ekonomiste emc engineering maintenance center shpk, eshte nje kompani me qender ne durres e cila nder te tjera ofron sherbimet e mirembajtjes dhe riparimit ne fushen industriale, portuale dhe te logjistikes ne shqiperi. emc eshte perfaqesuese zyrtare e kompanive gjermane linde mater...

Kerkohet asistente zyre

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente zyre me ose pa eksperiense pune pert time.orari i punes 14 - 18.kushte shume te mira pune +sig.dergoni cv tuaj ne whats up.

Kerkohet asistente zyre

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente zyre per agjensi turistike. aplikantja duhet te plotesoje keto kerkesa: 1. te kete eksperience pune ne agjensi turistike. 2. te zoteroje mire gjuhet e huaja kryesisht gjuhen angleze dhe italiane. 3. aftesi te mira komunikuese. 4. deshire per pune. 5. te kete njohuri te paketes microsoft office dhe te rrjeteve sociale. o...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente

Vende te lira pune asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane