Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 31 deri në 40 nga 295 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative

STUDIO Xaxa

-
Prishtinë, Kosovë
Studio xaxa prishtine kerkon asistente administrative mosha e preferuar : 20 - 35 përgjegjësitë dhe detyrat : • regjistrimi i blerjeve dhe shitjeve në sistem. • përgjegjës/e për kryerjen e detyrave të ndryshme administrative. • sipas kërkesës së mbikëqyrësit kryen edhe punë të tjera që ndërlidhen me vendin e punës. kualifikimet: • prefero...

Asistente finance

Tiranë, Shqipëri
Kompania cco, lider ne treg ofron vende pune per : asistente finance. kerkesa te pergjithshme: -orari i punes 1300-21:00 -te kete perfunduar arsimin e larte perkates dega fiance ose ekonomik dhe te dije programin e finances 5 -aftesi shume te mira komunikimi, organizimi dhe angazhim maksimal per te realizuar detyrat qe i ngarkohen -aftesi...

Asistente rekrutimi

AlbaPunesim

-
Shqipëri
Per nje klientin e saj, alba punesim ka nisur selektimin e kandidateve per pozicionin: asistente rekrutimi kriteret per kete pozicion: 1. te kete kryer arsimin e larte, 2. te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze( e domosdoshme) 3. te kete eksperince ne rekrutim ( minimalisht 6 muaj) 4. te kete aftesi te mira te shprehuri si dhe ne...

Asistente finance

Partner.al kërkon një asistente finance në tiranë, për një klient i cili operon në importin e bimëve dekorative. detyrat dhe përgjegjësitë: kujdeset për ҫështjet administrative të zyrës; organizon takimet në kohë dhe me përpikmëri; asiston në përgatitjen e dokumentacionit dhe materialeve të nevojshme; përpunon dhe rregjistron dokumentacio...

Asistente administrative

Tiranë, Shqipëri
Partner.al kërkon një asistente administrative në tiranë, për një klient i cili operon prej 20 vitesh në treg në distribuimin e produkteve ushqimore. detyrat dhe përgjegjësitë: kryen kontrolle dhe krijon kontakte të shpeshta me stafin; kontrollon list prezencën e stafit në oraret e duhura; asiston në ndjekjen e procedurave të burimeve nje...

Asistente administrative

Tiranë, Shqipëri
Partner.al kërkon asistente administrative në tiranë, për një klient i cili operon në sektorin e importit dhe distribucionit të materialeve të ndërtimit, bojrave dhe materialeve për arredimin e ambjenteve të brendshme dhe të jashtme. detyrat dhe përgjegjësitë: kujdeset për ҫështjet administrative të zyrës; organizon takimet në kohë dhe me...

Asistente administrative

Partner.al kërkon një asistente admnistrative në tiranë, për një kompani të suksesshme me 28 vite eksperiencë që operon në fushën fmcg detyrat dhe përgjegjësitë: kujdeset për ҫështjet administrative të zyrës; organizon takimet në kohë dhe me përpikmëri; organizon axhendën dhe udhëtimet e punës për drejtuesin e shoqërisë; asiston në përgat...

Ndimese asistente

Inter Construction Group

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: ndimëse assistente administrative kompania: inter construction group sh.p.k për kompaninë kompania inter construction group sh.p.k. është duke e rritë stafin e saj. detyrat dhe përgjegjësitë kontakton me klientët në baza ditore; krijon bashkëpunime të reja me klientë potencial; ndihmon udhëheqësin e departamentit në zgjerimin e bi...

Asistente administrative

Click and Search

-
Prishtinë, Kosovë
Click and search kerkon asistente administrative. kriteri per te konkuruar eshte te kete njohuri ne programet e microsoft-it.

Ndimese asistente

Inter Construction Group

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: ndimëse assistente administrative kompania: inter construction group sh.p.k për kompaninë kompania inter construction group sh.p.k. është duke e rritë stafin e saj. detyrat dhe përgjegjësitë kontakton me klientët në baza ditore; krijon bashkëpunime të reja me klientë potencial; ndihmon udhëheqësin e departamentit në zgjerimin e bi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente

Vende te lira pune asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane