Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 21 deri në 30 nga 306 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet asistente zyre

Ad

Falcon Real Estate

-
Durrës, Shqipëri
Kompania falcon consulting ka hapur vend të lirë pune si asistente zyre • njohje shumë e mirë e gjuhes angleze.(njohje e gjuhëve të tjera përbën avantazh). • njohuri kompjuterike, ms office, photoshop • të ketë aftësi o...

Kerkohet asistente !

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente zyre part ose full time dergoni cv tuaj ne wetsap !

Asistente stomatologjike

Ordinanca Stomatologjike "EuDent"

-
Prishtinë, Kosovë
Ordinanca stomatologjike eudent ofron pune per dy asistente te stomatologjise. te interesuarit te dergojne cv-te e tyre ne emailin zyrtar eu.dent.ks@hotmail.com dhe per cdo informacion mund te na kontaktoni ne keta numra te telefonit: 045 360 760 ose 049 611 118.

Asistente finance

Iva elektronik

-
Tiranë, Shqipëri
Iva elektronik , kompani me eksperience shume vjecare ne fushen inxhinierike, tregtimin dhe mirembajtjen e pajisjeve dhe software-ve fiskale, kerkon te punesoj asistene finance. detyrat : regjistrimi sistematik i faturave, si edhe kontabilizimi i sakte i tyre. plotesimi i dokumentacionit te nevojshem (fatura tatimore/ fatura shoqerimi) pe...

Asistente administrative

STUDIO Xaxa

-
Prishtinë, Kosovë
Studio xaxa prishtine kerkon asistente administrative mosha e preferuar : 20 - 35 përgjegjësitë dhe detyrat : • regjistrimi i blerjeve dhe shitjeve në sistem. • përgjegjës/e për kryerjen e detyrave të ndryshme administrative. • sipas kërkesës së mbikëqyrësit kryen edhe punë të tjera që ndërlidhen me vendin e punës. kualifikimet: • prefero...

Asistente stomatologjike

Ordinanca Stomatologjike EuDent

-
Prishtinë, Kosovë
Ordinanca stomatologjike eudent ofron pune per dy asistente te stomatologjise. te interesuarit te dergojne cv-te e tyre ne emailin zyrtar: [email protected] dhe per cdo informacion mund te na kontaktoni ne keta numra te telefonit: 045 360 760 ose 049 611 118.

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Klinika megadent kerkon asistnt/e dentare me kohe te plote. perparesi ka eksperienca ne pune dhe arsimi i profilizuar . punesim i menjhershem. mund te dergoni cv-ne tuaj ne info@megadent.al apo te telefoni per nje takim-interviste rruga lord bajron,prane spitalit ushtarak te traumes, tirane

Asistente/sekretare

Tiranë, Shqipëri
Doctrinae, nje qender kursesh ne tirane ofron dy vende pune si asistente ose sekretare, ne zonen e astirit dhe ne fresk. kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor per gjuhe te huaj ose te kete eksperience te ngjashme. te jete e afte per pune. te kete njohurite baze ne perdorimin e kompjuterit dhe te rrjetev...

Asistente menaxhere

Tiranë, Shqipëri
Ficom& partners, eshte kompani tregtare dhe konsulence qe operon ne shqiperi edhe ballkan, kryesisht ne fushen e ndertimit. kompania kerkon te punesoje personel ne pozicionin e meposhtem: asistente menaxhere kerkesat e profilit: preferohet te jete me profil ekonomik. te kete njohuri per programet financiare. te kete minimum 2 vite experie...

Asistente finance

Tiranë, Shqipëri
Kompania cco, lider ne treg ofron vende pune per : asistente finance. kerkesa te pergjithshme: -orari i punes 1300-21:00 -te kete perfunduar arsimin e larte perkates dega fiance ose ekonomik dhe te dije programin e finances 5 -aftesi shume te mira komunikimi, organizimi dhe angazhim maksimal per te realizuar detyrat qe i ngarkohen -aftesi...

Asistente rekrutimi

AlbaPunesim

-
Shqipëri
Per nje klientin e saj, alba punesim ka nisur selektimin e kandidateve per pozicionin: asistente rekrutimi kriteret per kete pozicion: 1. te kete kryer arsimin e larte, 2. te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze( e domosdoshme) 3. te kete eksperince ne rekrutim ( minimalisht 6 muaj) 4. te kete aftesi te mira te shprehuri si dhe ne...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente

Vende te lira pune asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane