Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 11 deri në 20 nga 295 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente zyre

Tiranë, Shqipëri
Zyre dietologjike kerkon te zgjeroje stafin interesohemi per nje asistente zyre avantazhi kryesore aftesi shume te mira komunikimi eksperienca e punes perben avantazh ne poziocione pune te ngjashme me kohe te plote gjithashtu te jete njohese e mire e paketes office dhe gjuhes angleze or afati i fundit i aplikimit: 30/12/2021 18:08

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet asistente dentare me kohe te plote ose te pjeshme.te interesuarat te dergojne cv ne nr .preferohet te jete e aftesuar ne fushen e stomatologjise.

Kerkoj asistente

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj asistente per nje studio fotografike te interesuarit te kontaktojne ne numrin afati i fundit i aplikimit: 31/12/2023 09:26

Kerkohet asistente !

Tiranë, Shqipëri
Vend vakand ! kerkohet asistene ne sallon per meshkuj , orari 11:00 - 21:00 (1 ore pushim dreke) , nje dite ne jave pushim , paga e kenqshme , mosha 18-28 !

Asistente financiere

Triticum Food

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania triticum food shpk kerkon asistente finance . preferohet te kete kryer studimet ne deget finance kontabilitet (dhe te ngjashme). diploma bachelor e domosdoshme. eksperience pune minimale. duhet te kete njohuri baze te gjuhes italiane. detyrat regjistrim i te dhenave ditore ne programin alpha web. organizimi i dokumenta...

Kerkohet asistente

Tiranë, Shqipëri
Sartoria konomi kerkon te punesoje nje asistente zyre. adresa: rr. elbasanit, afer institutit te higjenes publik 6 ore pune nga e hena ne te premte. kerkesat: te jete e komunikueshme dhe te zoteroj gjuhen angleze ne nje nivel te avancuar te dije te perdore mire kompjuterin dhe te kete njohuri me programin microsoft office dergo cv email: ...

Asistente/shitese

OPTIKA UNION

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi optikaunion kerkon te shtoje stafin e vet duke punesuar asistente/shitese produktesh optike me kohe te plote. preferohen te aplikojne persona me pervoje ne fushen e klinikave te syve apo ne fushen e marketingut. orar i plote pune; page e kenaqshme; kushte komode pune; bonuse per cdo shitje. shënime për të aplikuar në këtë pozic...

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme asistente dentare (mund te jeni higjenist dentar, ne stazh, apo te licensuar). pagesa shume e kenaqshme. aplikoni me nje cv tuajen tek info@ketident.com shkruani edhe numrin e cel ne email dhe prisni telefonaten tone! klinika dentare ketident http://www.ketident.com

Asistente stomatologjike

Rai Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Klinika stomatologjike "rai dent" shpall konkurs pune për: asistente stomatologjikekualifikimet e nevojshme:të jetë e licencuar për punë si asistente e stomatologjisëtë ketë së paku një (1) vit përvojë punetë ketë aftësi komunikuesedetyrat dhe pergjegjësitë:asistente e stomatologut.mirembaitja dhe organizimi i kodit te poliklinikeskuptimi...

Asistente dentare

Durrës, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare me kohe te pjesshme ose te plote

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente

Vende te lira pune asistente dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane