Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative

Click and Search

-
Prishtinë, Kosovë
Click and search kerkon asistente administrative. kriteri per te konkuruar eshte te kete njohuri ne programet e microsoft-it.

Punë

KërkojPunë

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojë punë që nevojitet gjuha turke në ndonjë ordinanc,callcenter,etj. si recepsioniste. asistente në ndonjë klinik.

Vende te lira pune nga sidi education ferizaj

Sidieducation ferizaj shpall konkurs përkëto vende pune: mësimdhënës/e të gjuhësangleze – 3 vende t ë lira mësimdhënës/e të gjuhës gjermane – 3vende të lira asistent/e administrative – 2 vende të lira sidi education kosov ë qendra e gjuhëvetë huaja sidi education ferizaj sidieducation kosovë në kuadër të sidi group është rrjeti më i madh ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente te tjera

Vende te lira pune asistente te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane