Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

asistente - Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 93 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente

KEQIGRUPSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Keqi grup shpk kompani tekstile kerkone per zyrat e saje me seli ne tirane - asistente te drejtorit te pergjithshem. kerkohet diplome e shkolles se larte , gjuha angleze ose italiane dhe cv-te duhet te jene te shoqeruara me foto. pagesa plus siguracionet nder me te lartat ne treg. kontaktoni ne: [email protected] - 0692040921

Asistente administrative - e re

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Kerkojmë asistente - e re

Labi Patundshmëri

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni për patundshmeri labi me seli në dardani afër teb bankes shpall konkures për një pozitë asistente e qiradhenjeve. labi patundshmëri është themeluar në vitin 2000 dhe është ndër kompanitë më serioze në patundshmeri. persona qe aplikojnë duhet ti plotesojnë keto kushte të flasim gjuhen shqipe mirë dhe menyrë të bukur. të jenë per...

Asistente operacionale - e re

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Asistente finance - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon të punësoje për klientët tanë prestigjozë, asistente financiare. detyrat kujdeset për ҫështjet administrative të zyrës; organizon takimet në kohë dhe me përpikmëri; asiston në përgatitjen e dokumentacionit dhe materialeve të nevojshme; përpunon dhe rregjistron dokumentacionion e plotë të veprimtarisë së magazi...

Asistente financiere

Triticum Food

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania triticum food shpk kerkon asistente finance . preferohet te kete kryer studimet ne deget finance kontabilitet (dhe te ngjashme). diploma bachelor e domosdoshme. eksperience pune minimale. duhet te kete njohuri baze te gjuhes italiane. detyrat regjistrim i te dhenave ditore ne programin alpha web. organizimi i dokumenta...

Asistente/shitese

OPTIKA UNION

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi optikaunion kerkon te shtoje stafin e vet duke punesuar asistente/shitese produktesh optike me kohe te plote. preferohen te aplikojne persona me pervoje ne fushen e klinikave te syve apo ne fushen e marketingut. orar i plote pune; page e kenaqshme; kushte komode pune; bonuse per cdo shitje. shënime për të aplikuar në këtë pozic...

Asistente stomatologjike

Opal Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Opal dent shpall konkurs per: asistente stomatologjike kandidatja duhet te jete e licensuar dhe me pervoje pune per kliniken tone stomatologjike ne prishtine te interesuarat te aplikojne duke derguar cv-ne email: [email protected] afati i fundit per aplikim: 02.12.2021

Asistente administrative

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Asistente administrative

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente kohe e plote

Vende te lira pune asistente kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane