Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente pasticerie,

Gusto Cafe

-
Prishtinë, Kosovë
A jeni duke kërkuar nje vend pune ku aftësit dhe shkathtësitë tuaja vlerësohen dhe ju avancoheni vazhdimisht, atëher ky ështe rasti juaj gusto cafe shpall konkurs : -barista/mjeshter kafeje 3 vende pune, -hostess/mikëpritse 2 vende pune, -asistente në pasticerie 2 vende pune

Asistente part time

All PACK sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani lider , ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te paketimit si canta letre, kuti kartoni, canta pelhure etj, kerkon te punesoje asistente klienti, part time. kriteret e pozicionit: te kete njohuri te mira te gjuhes italiane . te kete perfunduar studimet e larta. te kete aftesi te mira komunikimi. te kete aftesi shume te...

Asistente e stomatologjisë

DENTALUX

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs: - klinika dentare “dentalux” shpall konkurs për asistente të stomatologjisë. kualifikimi: • posedimi i licencës së punës; • përvoja e punës së paku 1 vitë; • aftësi komunikuese dhe organizative. - të interesuarat që kanë këto kualifikime të kontaktojnë në numrin e telefonit: tel: +38344856454 (viber, whatsapp).

Asistentë marketingu - 2 vende "part-time"

MSS-Persoplan

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania gjermane mss-persoplan hap 2 vende pune në prishtinë. asistentë marketingu - 2 vende "part-time". kompensimi për pozitat me gjysmë orari, 250€ - 300€ në muaj. https://www.mss-persoplan.de/ detyrat dhe përgjegjësitë: - organizon dhe mban takime me klientë potencial - sqaron tek klientët potencial mundësitë për punësim jashtë vendi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente kohe e pjesshme

Vende te lira pune asistente kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane