Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Internship / Praktike (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

asistente - Internship / Praktike

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Internship asistente e burimeve njerëzore

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkan sport shpk, ofron mundësi internship-i: asistente e burimeve njerëzore edukimi dhe kualifikimet : të ketë mbaruar ose të jetë studente në vitin e fundit në fakultetin ekonomik/juridk në degët: administrim biznes, juridik ose fusha të ngjashme. të jetë njohëse e gjuhës angleze. të jetë njohëse e excel-it dhe programeve bazë kompjute...

Internship– asistente në departementin e financës

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Balkan sport shpk, ofron mundësi internship-i: asistente në departementin e financës edukimi dhe kualifikimet : të ketë mbaruar ose të jetë studente në vitin e fundit në fakultetin ekonomik në degët: administrim biznesi, financë ose informatikë ekonomike. të jetë njohëse e excel-it dhe programeve bazë kompjuterike. të ketë etikë, fleksibi...

Mundesi intership për studentët – durres

Falcon

-
Durrës, Shqipëri
Ne besojmë tek potenciali i të rinjëve, dhe shumë prej punonjësve tanë më të mirë janë punësuar pas intershipit në kompaninë tonë. intershipi tek ne është një shkollë e vertetë për realitetin e punës. studentet që bashkohen me ne për të bërë intershipin do të kenë detyra të ndryshme dhe do të përfshihen në punët tona të përditshme duke u ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente internship praktike

Vende te lira pune asistente internship praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane