Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Te tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

asistente - Te tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vende te lira pune - e re

Capital Group

-
Ferizaj, Kosovë
Capital group shpk adresa bibaj ,ferizaj shpalle keto konkurse per : 1.shofer /depoist detyrat dhe përgjegjësitë: bënë përgaditjen e porosive te mallit per pika bënë kujdesë per mallin ne depo transport i mallrave neper pika dhe klasifikim mallit te kryje sherbime te tjera qe mund te kerkohen ne lidhje me detyrat e punës. kualifikimet: sh...

Asistent/e për lodra (40)

VitaLand

-
Prishtinë, Kosovë
Keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? atëherë bëhuni pjesë e ekipës sonë të vitaland ! vitaland hap konkurs për: pozita: asistent/e të ndryshme për lodra për vitaland asistent/e (40) detyrat dhe përgjegjësitë: angazhim sipas standardeve të përcaktuara duke pasur vëmendje të veçantë ndaj rregullave të sigurisë; përkujdesje fizike ...

Asistent/e për zyre - e re

Teach for Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs asistent/e për zyre teach for kosova është një organizatë jo-profitabile e cila punon që të siguroj që të gjithë nxënësit në kosovë pa dallime, të kenë qasje në një arsimim cilësor. organizata jonë çdo vit rekruton lider të rinj, premtues dhe të motivuar të kosovës për të punuar si mësimdhënës lider për një periudhë 2 vjeçare në s...

Depoist/e (m/f), asistent/e i/e shitjes (m/f), arkatar/e (m/f) - e re

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitat: asistent/e të shitjes, arkatar/e, depoist/e vendi i punës: prishtinë (a&m clothes – shesh, a&m clothes albi mall, a&m clothes depo qendrore – cagllavice) orari i punë: i plotë afati për aplikim: deri më 06.1 2 .2021 arkatar/e (m/f) detyrat dhe përgjegjësitë; mirëpret klientët; kryen të gjitha pagesat e konsumatorit, me para te ga...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente te tjera

Vende te lira pune asistente te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane