Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente klienti

Tiranë, Shqipëri
Kompani lider , ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te paketimit si canta letre, kuti kartoni, canta pelhure etj, kerkon te punesoje asistente klienti: kriteret e pozicionit: te kete njohuri te mira te gjuhes italiane. te kete perfunduar studimet e larta. te kete aftesi te mira komunikimi. te kete aftesi shume te mira organi...

Asistente administrative

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Isource kerkon asistente zyre - e re

Shqipëri
Is ource eshte nje kompani rekrutimi qe vjen ne ndihme bizneseve ne perzgjedhjen e personelit duke ofruar dhe sherbime te tjera si ato juridike,financiare dhe it. deshironi te krijoni nje eksperience te re me nje nder partneret tane nderkombetare dhe te keni mundesi per rritje profesionale? is ource po kerkon asistente zyre per nje nga pa...

Asistente e shitjes, pastrues

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: asistente ne shitje përshkrimi i punës: butiku charlie, grand store hap konkurs për vende të lira pune, për një persona ambicioz dhe me përvojë pune në shitje. kualifikimet: të jetë person i/e motivuar dhe i/e inspiruar për punë. shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe adaptimi ndaj nevojave të klientit. preferohet njohja e gjuh...

Tirane, ofroj vend pune asistente klienti (frengjisht)

Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare kerkon asistente klienti kualifikimet dhe pergjegjesite jane: kualifikimet: · te kete perfunduar arsimin e larte · aftesia te mira komunikimi · njohese shume e mire e gjuhes franceze (e detyrueshme) · aftesi shume te mira bindese · etike shume e mire pune. · i/e afte te punoje ne grup dhe ne menyre te pavarur. · vemendje ...

Tirane, ofroj vend pune asistente klienti .(spanjisht)

Tiranë, Shqipëri
Center shqiptare kerkon asistente klienti kualifikimet dhe pergjegjesite jane: kualifikimet: · te kete perfunduar arsimin e larte · aftesia te mira komunikimi · njohese shume e mire e gjuhes spanjolle (e detyrueshme) · aftesi shume te mira bindese · etike shume e mire pune. · i/e afte te punoje ne grup dhe ne menyre te pavarur. · vemendje...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente te tjera

Vende te lira pune asistente te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane