Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 16 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente e shitjes

Quantum Corp LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania quantum corpllc hap konkurs për 2 vende të lira pune, ne poziten asistente e shitjes kualifikimet: të jetë e motivuar dhe e inspiruar për punë. shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe adaptimi ndaj nevojave të klientit. te jete ambicioze dhe me përvojë pune në shitje. aftesi ne prezantimin e parfumeve per te aplikuar per kete m...

Kerkoj pune

.

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj pune arkatare ose asistente e shitjes.

Konkurs pune

Konkurs pune brothers,friends & company sh.p.k përfaqësuesekskluziv i elle shoes kosova hap konkurs për 5 vende të lira pune për pikënelle shoes në ring mall , ferizaj: (5) asistente të shitjes kriteret: • të kenë aftësi të lartë komunikative. • të kenë disiplinë në punë. • të kenë aftësi të lartë fleksibile,organizative,tëpunojnë në grup...

Konkurs pune

Uncio

-
Burim, Kosovë
Behu pjesë e ekipit tonë! butiku unico fillon me rekrutimin e stafit per plotesimin e vendeve te punes. nese jeni person i motivuar per te zhvilluar karrieren atehere ne ju ofrojme mundesine per tu punsuar ne nje ambient modern dhe dinamik. pozita (3) asistente e shitjes vendi i punes istog per te aplikuar per kete mundesi punsimi ju lute...

Konkurs pune

DI CASA HOME DESIGN

-
Prishtinë, Kosovë
"dicasa home design njesia prishtine” shpall konkurs pune per kete pozite "asistente ne shitje" - kanditatet e interesuar duhet të kene përvojë pune së paku 1 vite. përgjegjësitë dhe detyrat: - të kenë aftësi të shkëlqyera për poziten e tyre -.te mireprese klientet, te beje prezantimin e produkteve. - të jenë të shkathët në kryerjen e pun...

Sektorist/e / arkatar/e

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs nga a&m clothes. a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: qendra tregtare royall mall/ rruga b • afati për aplikim: deri më 30.04.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klient...

Agjent/e i/e shitjeve për klientë biznese - e re

ArtMotion

-
Prizren, Kosovë
“artmotion” sh.p.k. me seli në prishtinë, zona industriale, rr. “lidhja e pejës”, shpallë: k o n k u r s për plotësimin i një (1) vendi të lirë të punës agjent/e i/e shitjeve për klientë biznese vendi i punës: prizren detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e shpallur janë: përgjegjës për shitjen e produkteve artmotion dhe ofrimin e shërbim...

Agjent/e i/e shitjeve për klientë biznese - e re

ArtMotion

-
Prizren, Kosovë
“artmotion” sh.p.k. me seli në prishtinë, zona industriale, rr. “lidhja e pejës”, shpallë: k o n k u r s për plotësimin i një (1) vendi të lirë të punës agjent/e i/e shitjeve për klientë biznese vendi i punës: prizren detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën e shpallur janë: përgjegjës për shitjen e produkteve artmotion dhe ofrimin e shërbim...

Arkatare / asistent-e të shitjes (f/m) - e re

A&M Mega Store

-
Kosovë
A&m mega store hap vend të lirë pune për kandidatët e interesuar: pozitat : arkatare / asistent-e të shitjes (f/m) vendi i punës : zona industriale – fushë kosovë (afër kolegjit aab) afati për aplikim: deri më 02 / 05 / 2021 orari i punës: i rregullt arkatare (f) - detyrat dhe përgjegjësitë: mirëpret klientët; kryen të gjitha pagesat e ko...

Arkatare / asistent-e të shitjes (f/m) - e re

A&M Mega Store

-
Kosovë
A&m mega store hap vend të lirë pune për kandidatët e interesuar: pozitat : arkatare / asistent-e të shitjes (f/m) vendi i punës : zona industriale – fushë kosovë (afër kolegjit aab) afati për aplikim: deri më 02 / 05 / 2021 orari i punës: i rregullt arkatare (f) – detyrat dhe përgjegjësitë: mirëpret klientët; kryen të gjitha pagesat e ko...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente shitje

Vende te lira pune asistente shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane