Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kategoritë
Lloji

asistente - Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 21 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente

KEQIGRUPSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Keqi grup shpk kompani tekstile kerkone per zyrat e saje me seli ne tirane - asistente te drejtorit te pergjithshem. kerkohet diplome e shkolles se larte , gjuha angleze ose italiane dhe cv-te duhet te jene te shoqeruara me foto. pagesa plus siguracionet nder me te lartat ne treg. kontaktoni ne: [email protected] - 0692040921

Asistente të shitjes

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs am a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: prishtine • afati për aplikim: deri më 24/07/2020 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arritjeve të reja të artikujve,...

Asistente te shitjes / arkatare

A&M Clothes

-
Prizren, Kosovë
A&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: prizren • afati për aplikim: deri më 24/07/2020 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arritjeve të reja të artikujve, • përkujdese...

Punësim në esenca agjencion

Esenca

-
Prishtinë, Kosovë
Ndihmëse asistente (f) për punë zyrë agjentë ( m ) për punë në teren (qytet) detyrat e punës për agjentë janë bartja e klientëve në adresat e caktuara ,shpërndarja e materialit reklamues e të tjera. detyrat e punës për asistente ne zyrë janë administrimi i banesave me qira . arkivimi dhe postimi i shpalljeve online komunikimi online me kl...

Tirane, ofroj vend pune ne te gjitha profesionet !

ERCA

-
Tiranë, Shqipëri
Agjensia #erca ofron mundësi punësimi në kompani në 𝗧𝗜𝗥𝗔𝗡𝗘 ️! -asistente zyre -prezantues\e në showroom \shitje (femra -meshkuj) infermiere në klinika mjekësore,qëndra spitalore -magazinier -arkitekt\e (interior design) -menaxhere marketingu -financiere- mbi 5 vite eksperience. -specialist it -menaxher shitjesh -agjent shitjesh -mar...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
A&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: qendra tregtare royall mall/ rruga b • afati për aplikim: deri më 30.04.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arr...

Sektorist/e / arkatar/e

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs nga a&m clothes. a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: qendra tregtare royall mall/ rruga b • afati për aplikim: deri më 30.04.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klient...

Vend i lire i punes

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
A&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: prishtine • afati për aplikim: deri më 12/07/2020 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arritjeve të reja të artikujve, • përkujde...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs am- name it - qendra tregtare albi mall a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes/arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: qendra tregtare albi mall • afati për aplikim: deri më 28.03.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njof...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs am-royal mall a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes/arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: qendra tregtare royal mall- rr.b • afati për aplikim: deri më 28.03.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente sherbim klienti

Vende te lira pune asistente sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane