Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Retail dhe Distribuim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

asistente - Retail dhe Distribuim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente në shitje (10), asistente administrative, social media manager

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Oferta pune: social media menager, asistente administrative, asistente në shitje. pozita: social media menager detyrat & përgjegjësitë: të menaxhoj dhe mbikëqyrë përmbajtjen në rrjete sociale, të njoh praktikat dhe teknologjitë më të fundit të rrjeteve sociale, të asistoj në strategjit e marketingut, të asistoj në krijimin e materialeve “...

Asistente në shitje (10)

NT Charlie

-
Prishtinë, Kosovë
Butiku charlie ne grand store hap konkurs për vende të lirë pune, pozita: asistente ne shitje 10 pozita kualifikimet: të jetë person i/e motivuar dhe i/e inspiruar për punë. shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe adaptimi ndaj nevojave të klientit. preferohet njohja e gjuhës angleze. benefitet e punes: ushqimi transporti rroga + perqin...

Asistente e shitjes në butik (3) - e re

Afri Fashion

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse jeni person kreativ dhe i motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e ekipit tonë. ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik. me qëllim të zgjerimit të aktiviteteve vepruese firma afri fashion sh.p.k përfaqësues ekskluzive të brendeve si: tommy hilfiger dhe calvin klein. ne ke...

Asistente e shitjes në butik (3) - e re

Afri Fashion

-
Prishtinë, Kosovë
Nëse jeni person kreativ dhe i motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e ekipit tonë. ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik. me qëllim të zgjerimit të aktiviteteve vepruese firma afri fashion sh.p.k përfaqësues ekskluzive të brendeve si: tommy hilfiger dhe calvin klein. ne ke...

Asistente në rent a car, asistent/e i/e shitjes në market

Rent a Car MANAMI

-
Prishtinë, Kosovë
Asistente ne rent a car manami - zyrja ne aeroportin ndërkombëtar të prishtinës përgjegjësitë dhe detyrat : përgjegjëse për rezervime te veturave dhe plotesimi i kontratave; përgjegjëse për kryerjen e detyrave të ndryshme administrative; përgjegjëse për komunikim elektronik dhe informim; pranon telefonatat dhe drejton ato në mënyrë efikas...

Asistent/e i/e shitjes në dyqan - e re

Studio Moderna

-
Prizren, Kosovë
[email protected] tagged as: asistent te shitjes ne dyqan, asistente te shitjes ne dyqan, moderna, retail, shitje, studio moderna

Asistent/e i/e shitjes në dyqan

Studio Moderna

-
Prizren, Kosovë
Retail.ks@studio-moderna.com tags asistente te shitjes ne dyqan asistent te shitjes ne dyqan studio moderna moderna shitje retail

Asistent/e të shitjes

Terranova

-
Prishtinë, Kosovë
Te gjithe te interesuarit mund te dergoni cv ne email adresen: [email protected] tagged as: albi mall, asistent te shitjes, asistente të shitjes, prishtine, retail, shitje, terranova

Asistent/e i/e shitjes - e re

JYSK

-
Prishtinë, Kosovë
Asistent/e i/e shitjes – jysk prishtina mall së shpejti, jysk prishtina mall. kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në jysk. nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierë...

Asistent/e i/e shitjes

JYSK

-
Prishtinë, Kosovë
Asistent/e i/e shitjes - jysk prishtina mall së shpejti, jysk prishtina mall. kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në jysk. nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente retail dhe distribuim

Vende te lira pune asistente retail dhe distribuim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane