Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Mjekësi (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Mjekësi

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente stomatologjike

Opal Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Opal dent shpall konkurs per: asistente stomatologjike kandidatja duhet te jete e licensuar dhe me pervoje pune per kliniken tone stomatologjike ne prishtine te interesuarat te aplikojne duke derguar cv-ne email: [email protected] afati i fundit per aplikim: 02.12.2021

Asistente stomatologjike

Ordinanca Stomatologjike EuDent

-
Prishtinë, Kosovë
Ordinanca stomatologjike eudent ofron pune per dy asistente te stomatologjise. te interesuarit te dergojne cv-te e tyre ne emailin zyrtar: [email protected] dhe per cdo informacion mund te na kontaktoni ne keta numra te telefonit: 045 360 760 ose 049 611 118.

Asistente e stomatologjise

Klinika stomatologjike "stomatolux shb", pejë shpall konkurs pune për: • asistente të stomatologjike kualifikimet: të jetë e licencuar për punë si asistente e stomatologjisë: -të ketë së paku një (1) vit përvojë pune; -të ketë aftësi komunikuese; -të jetë bashkëpunuese në punë ekipore; orari i punës: 10: 00-18: 00 detyrat dhe përgjegjësit...

Asistente e stomatologjise

Klinika stomatologjike "stomatolux shb", pejë shpall konkurs pune për: • asistente të stomatologjike kualifikimet: të jetë e licencuar për punë si asistente e stomatologjisë: -të ketë së paku një (1) vit përvojë pune; -të ketë aftësi komunikuese; -të jetë bashkëpunuese në punë ekipore; orari i punës: 10: 00-18: 00 detyrat dhe përgjegjësit...

Asistente e stomatologut

ARS Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Apliko për tu bërë pjesë e ekipit tonë. teknike ose infermiere e stomatologjisë. kualifikimet e kërkuara për këtë pozitë janë: të ketë të përfunduar shkollën e mjekësis. të jetë e licensuar. përvoja e mëhershme në pozitën e njejtë aftësi në punë ekipore.

Asistente e stomatologut

Albadent

-
Prishtinë, Kosovë
Ordinanca stomatologjike “albadent” shpall konkurs per poziten asistente e stomatologut me orar te plote. kualifikimet e nevojshme jane si me poshte: shkolla e mesme e mjekesise, drejtimi mjekesi e pergjithshme ose stomatologji; licensa e punes; perparesi kane kandidatet qe kane pervoje ne sektorin e stomatologjise. detyrat dhe pergjegjes...

Asistente e stomatologjise

Integrident

-
Prishtinë, Kosovë
Klinika stomatologjike integrident kërkon të punësojë me orar të plotë një asistente të stomatologjisë të liçencuar( si teknike e stomatologjisë ose motër medicinale). të interesuarat mund të dërgojnë cv-në e tyre në [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e telefonit: +383 45 838 969.

Asistente e stomatologut

Ars Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Apliko për tu bërë pjesë e ekipit tonë. teknike ose asistente e stomatologjisë. kualifikimet e kërkuara për këtë pozitë janë. të ketë të përfunduar shkollën e mjekësisë të jetë e licensuar. përvoja e mëhershme në poziten e njejtë. aftësi në punë ekipore .

Asistente e stomatologut

ARS Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Apliko per tu bërë pjesë e ekipit tonë. teknike ose infermiere e stomatologjisë . kualifikimet e kërkuara për këtë pozitë janë: të ketë të përfunduar shkollën e mjekësisë. të jetë e licensuar. përvoja e mëhershme në pozitën e njejtë aftësi në punë ekipore.

Vende te lira pune (3)

Medimax

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania farmaceutike medimax sh.p.k shpall konkurs për vende të lira të punës: asistent(e) për çështje rregullative – 1 pozitë përfaqësues(e) mjekësor – 1 pozitë asistent(e) për financa dhe kontabilitet – 1 pozitë detyrat dhe përgjegjësitë për pozitën 1: shqyrtimi, përgatitja dhe mirëmbjatja e dokumentacionit përkatës për regjistrim, rip...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente mjekesi

Vende te lira pune asistente mjekesi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane