Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative

Infoline Digital Marketing

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune

Asistentë marketingu - 2 vende "part-time"

MSS-Persoplan

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania gjermane mss-persoplan hap 2 vende pune në prishtinë. asistentë marketingu - 2 vende "part-time". kompensimi për pozitat me gjysmë orari, 250€ - 300€ në muaj. https://www.mss-persoplan.de/ detyrat dhe përgjegjësitë: - organizon dhe mban takime me klientë potencial - sqaron tek klientët potencial mundësitë për punësim jashtë vendi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente marketing

Vende te lira pune asistente marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane