Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Industri të Shërbimit (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

asistente - Industri të Shërbimit

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistent/e në magazinë

Neptun

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë: të jete i/e e afte ti shërbej klientëve sipas kërkesave te tyre, te jete fleksibile dhe komunikative si me klientët ashtu edhe me koleget, si dhe te jete i gatshëm qe ti siguroj shërbim te shkëlqyer klientëve i/e afte për të ndërtuar raporte të mira me të gjithë klientët dhe për t’i ndihmuar atyre rreth kërkesav...

Asistent/e në magazinë

Neptun

-
Prishtinë, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë: të jete i/e e afte ti shërbej klientëve sipas kërkesave te tyre, te jete fleksibile dhe komunikative si me klientët ashtu edhe me koleget, si dhe te jete i gatshëm qe ti siguroj shërbim te shkëlqyer klientëve i/e afte për të ndërtuar raporte të mira me të gjithë klientët dhe për t'i ndihmuar atyre rreth kërkesav...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente industri te sherbimit

Vende te lira pune asistente industri te sherbimit dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane