Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente

Reka Commerc

-
Prishtinë, Kosovë
Asistente

Asistente pasticerie,

Gusto Cafe

-
Prishtinë, Kosovë
A jeni duke kërkuar nje vend pune ku aftësit dhe shkathtësitë tuaja vlerësohen dhe ju avancoheni vazhdimisht, atëher ky ështe rasti juaj gusto cafe shpall konkurs : -barista/mjeshter kafeje 3 vende pune, -hostess/mikëpritse 2 vende pune, -asistente në pasticerie 2 vende pune

R.h.g sh.p.k revo hospitality group shpk ofron punë në pozicionet - e re

R.H.G Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Revo hospitality group sh.p.k bazuar në marrëveshjen me mk hotel po kërkojnë të rekrutojnë kandidatë me përvojë për t'u bashkuar me ekipin tonë në hapjen e mk hotel tirana në pozicionet: • koordinatori i departamentit të recepsionit • recepsionist/e • recepsionist (turni i tretë) • agjent rezervimi • menaxhere pastrimi • asistente menaxhe...

Revo hospitality group shpk ofron punë në pozicionet: - e re

Revo Hospitality Group Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Revo hospitality group sh.p.k bazuar në marrëveshjen me mk hotel po kërkojnë të rekrutojnë kandidatë me përvojë për t'u bashkuar me ekipin tonë në hapjen e mk hotel tirana në pozicionet: • koordinator i departamentit të recepsionit • recepsionist/e • recepsionist (turni i tretë) • agjent rezervimi • menaxhere pastrimi • asistente menaxher...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente hoteleri dhe turizem

Vende te lira pune asistente hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane