Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Ekonomi dhe Financa (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Ekonomi dhe Financa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente ekonomiste

DEASLEEP

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi dea sleep kerkon te punesoje asistente ekonomiste me kualifikimet si me poshte: kualifikimet diplomë universitare në fushën e ekonomise, finance menaxhim biznes. te jete e afte ne perdorimin e programit alfa/financa 5. të kete njohuri te gjuhes angleze. të ketë eksperiencë pune të ngjashme. të ketë aftësi komunikimi dhe bashkep...

Ekonomiste / asistente ekonomiste

Përshkrimi of rohet vend pune per ekonomiste / asistente ekonomiste emc engineering maintenance center shpk, eshte nje kompani me qender ne durres e cila nder te tjera ofron sherbimet e mirembajtjes dhe riparimit ne fushen industriale, portuale dhe te logjistikes ne shqiperi. emc eshte perfaqesuese zyrtare e kompanive gjermane linde mater...

Asistent/e në kontabilitet - e re

Super Viva

-
Prishtinë, Kosovë
Dergoni cv-ne ne emailin: hr@super-viva.com tags asistent asistente kontabilitet prishtine super viva

Asistent/e në kontabilitet - e re

Super Viva

-
Prishtinë, Kosovë
Dergoni cv-ne ne emailin: [email protected] tagged as: asistent, asistente, kontabilitet, prishtine, super viva

Asistent/e në kontabilitet (2) - e re

Stella Petrol

-
Gjakovë, Kosovë
Stella petrol hap konkurs për vendin e punës: asistent/e në kontabilitet (2) paga mujore: 300 euro orë pune: 6 orë lokacioni: gjakovë të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +38345588533 ose të dërgoni cv në emailin: stella.gjakove@hotmail.com afati i fundit per aplikim: 19 tetor, 2021 tags stella asistent asistente...

Asistent/e në kontabilitet (2) - e re

Stella Petrol

-
Gjakovë, Kosovë
Stella petrol hap konkurs për vendin e punës: asistent/e në kontabilitet (2) paga mujore: 300 euro orë pune: 6 orë lokacioni: gjakovë të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +38345588533 ose të dërgoni cv në emailin: [email protected] afati i fundit per aplikim: 19 tetor, 2021 tagged as: asistent, asistente, financa...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente ekonomi dhe financa

Vende te lira pune asistente ekonomi dhe financa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane