Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

asistente - Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet: asistente stomatologe; recepsioniste klinike dentare; tl account manager italisht; account manager italisht os...

Wise Hr

-
Tiranë, Shqipëri
Hidh nje hap te rendesishem drejt suksesit te sigurt! wise hr nje kompani me me shume se tete vite eksperience ne treg, ofron disa vende te lira pune per: 🎯 kerkohen 2 recepsioniste per klinike dentare (f ) detaje te punes: -te flasin gjuhen italiane -shume te shkatheta dhe te organizuara -komunikuese dhe me deshire per pune -disponibili...

Customer service

Kontaktoni ne whatsapp +18 052 634 435 tags high ticket consulting asistent virtual asistente virtuale gjithe kosove pune online

Customer service

Kontaktoni ne whatsapp +18 052 634 435 tagged as: asistent virtual, asistente virtuale, gjithe kosove, high ticket consulting, pune online

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente call center

Vende te lira pune asistente call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane