Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Asistente Ekzekutive (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

asistente - Asistente Ekzekutive

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente ekzekutive - e re

Instituti Profesional ATC

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi asistente ekzekutive detyrat detyra kryesore dhe pergjegjësitë: zbaton udhëzimet dhe direktivat e dhënë nga drejtuesit; raportim i vazhdueshëm tek drejtuesit; koordinim, monitorimi i punëve të departamenteve të kompanisë; monitoron dhe menaxhon efikasitetin e shërbimeve; lehtëson koordinimin dhe komunikimin midis funksioneve mb...

Asistente ekzekutive

Kid Zone

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi profili i kompanise: balkan finance investment group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente asistente ekzekutive

Vende te lira pune asistente asistente ekzekutive dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane