Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Asistente Administrative (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Asistente Administrative

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Administrative assistant

LPA Law Firm

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi lpa is looking to recruit 3 administrative assistant with the following criterias: good command of english and italian; non-legal profile; age: 21-28 years old; previous work experience is not a criteria. kindly send your cv at the following e-mail address: [email protected] thank you, lpa legal team shënime për të aplikuar në ...

Project/administrative assistant

Sparkassenstiftung Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi german sparkassenstiftung for international cooperation is the developmental aid branch of german sparkassen finance group. our vision: financial inclusion globally. our mission: to transfer the success model of the german sparkassen into the world, to give people in developing or transitioning countries access to financial ser...

Contract administrative assistant (850 usd +)

Direct Dials

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi contract administrative assistant. detyrat essential functions: prepare contract for deals and review to ensure accuracy of information included: reach out to clients that have signed contracts and introducing; pearl and our process; following up with client regarding missing stips, as necessary; communicate with underwriting t...

Segretaria amministrativa

Secomalb sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi secomalb sh.p.k sta cercando ; segretaria amministrativa kualifikimet conoscenza italiano, inglese, albanese. impiego a tempo pieno salario da concordare shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com. i candidati sono pregati di inviare i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente asistente administrative

Vende te lira pune asistente asistente administrative dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane