Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Asistent/e (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Asistent/e

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 14 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative:

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Asistente administrative: pershkrimi i punes njeh dhe zbaton me përpikmëri procedurat operacionale, ip dhe rregulloret e punës të lidhura me postin. kryen detyra administrative, si organizimin dhe mirëmbajtjen e përditshme të zyrës, komunikimin, paraqitjen e dokumentacionit, korrespondencës, fotokopjimit, etj. organizon dhe koordinon taki...

Asistente zyre

Mon Cheri Punesim

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania mon cheri kerkon te punesoje asistente zyre të punosh në mon cheri është si të punosh me miqtë e tu. ne besojmë në komunikimin e mirë dhe nxisim informimin e njëri-tjetrit dhe klimën harmonike në vendin e punës. kërkesat : experience pune si asistente zyre / menaxhim,3 vite të ketë njohuri shumë të mira të ”paketës office”. njohu...

Asistente part time

All PACK sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani lider , ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te paketimit si canta letre, kuti kartoni, canta pelhure etj, kerkon te punesoje asistente klienti, part time. kriteret e pozicionit: te kete njohuri te mira te gjuhes italiane . te kete perfunduar studimet e larta. te kete aftesi te mira komunikimi. te kete aftesi shume te...

Asistente e ceo-s

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension është një kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese në fushën e menaxhimit strategjik të burimeve njerëzore me një eksperiencë shume vjeçare të stafit të saj në sistemin e menaxhimit të burimeve njerëzore. për një kompani të madhe në shqipëri, dimension po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin vakant: asistente e ceo-s d...

Durres kerkohet asistente zyre

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistenteje zyre ne durres kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze 3.te njohe mire paketen microsoft office 4.eksperienca te meparshme te ngjashme perbejne avantazh 5.mosha e prefer...

Tirane kerkohet asistente zyre

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistenteje zyre ne tirane kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te kete mbaruar arsimin e larte 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze 3.te njohe mire paketen microsoft office 4.eksperienca te meparshme te ngjashme perbejne avantazh 5.mosha e prefer...

Bclever agency tirane, asistente administrative

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje asistente administrative me eksperience te meparshme pune per qytetin e tiranes. kerkohet: - njohuri shume te mira te gjuhes italiane - njohuri shume te mira te programeve baze te kompjuterit - aftesi te shkelqyera organizative - njohuri shume te mira te paketes office ofrohet: - pa...

Tirane kerkohet asistente zyre (pune nga shtepia)

Akademia Progress

-
Tiranë, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistente zyre (pune nga shtepia) kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: 1.te mos jete ne marredhenie shkolle 2.te jete njohese shume e mire e gjuhes angleze 3.te kete disponibilitet dhe te jete fleksibel me oraret 4.te njohi shume mire paketen microsoft office ...

Durres kerkohet asistente zyre me frengjishte shume te mire

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje asistenteje zyre: kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja: -te kete mbyllur studimet -te kete disponibilitet te menjehershem -te zoteroje gjuhen frenge shume mire si ne te folur dhe ne te shkruar. te interesuarat te dergojne cv ne rekrutim@progress.al ose te telef...

Specialist trajtim praktika, zyra e dëmeve shëndetësore

Tiranë, Shqipëri
“sigal uniqa group austria” sh.a. pjese e uniqa group austria, s hoqëri sigurimi me eksperiencë 21 vjeçare, themeluar më 22 shkurt 1999, e përfaqësuar me 8 kompani sigurimi jetë dhe jo-jetë, risigurime dhe fond pensionesh që ofron të gjitha klasat e sigurimit me 42 produkte, me rreth 1,500 punonjës dhe agjentë në mbi 900 zyra ku ajo opero...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente asistent e

Vende te lira pune asistente asistent e dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane