Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Asistent zyre (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

asistente - Asistent zyre

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente zyre - e re

INFO-Telecom Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi promarketing shpall të lirë pozicionin e punës: asistente zyre ! kualifikimet kriteret bazë janë: 1- të jetë e komunikueshme 2 - të ketë arsim të larte, preferohet profili i shkencave sociale 3- të zotërojë njohuri shumë të mira të paketës microsoft office 4- të ketë njohuri te mira të gjuhës italiane 5 - avantazh do të kenë ka...

Asistente zyre - e re

Century 21 Bridge

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi century21bridge - pjesë e liderit imobiliar në shqipëri century21 albania ofron vend pune ne pozicionin; asistente zyre detyrat detyra e menaxheres është të asistojë stafin në ndërmjetësimin e transaksionit të shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një pasurie të paluajtshme. të koordinojë punën e stafit dhe të asis...

Asistente operacionale

Agikons

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agikons sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. themeluar që në vitin 1996, agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: kodra e diellit 1&2 (tiranë), ''marea resort'' (kavajë), ''tarraca e ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente asistent zyre

Vende te lira pune asistente asistent zyre dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane