Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Asistent Finance (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - Asistent Finance

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente finance - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon të punësoje për klientët tanë prestigjozë, asistente financiare. detyrat kujdeset për ҫështjet administrative të zyrës; organizon takimet në kohë dhe me përpikmëri; asiston në përgatitjen e dokumentacionit dhe materialeve të nevojshme; përpunon dhe rregjistron dokumentacionion e plotë të veprimtarisë së magazi...

Asistente financiere

Triticum Food

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania triticum food shpk kerkon asistente finance . preferohet te kete kryer studimet ne deget finance kontabilitet (dhe te ngjashme). diploma bachelor e domosdoshme. eksperience pune minimale. duhet te kete njohuri baze te gjuhes italiane. detyrat regjistrim i te dhenave ditore ne programin alpha web. organizimi i dokumenta...

Asistente ne departamentin e finances

KEAD

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shoqëria jonë, kead, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve te ndertimit,veglave te punes, import/export që prej vitit 1993. kjo shoqëri është e para që ka sjellë në tregun shqiptar gamën dhe cilësinë e produkteve bashkëkohore persa i perket veglave profesionale. nëse jeni student te sapodiplomuar os...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente asistent finance

Vende te lira pune asistente asistent finance dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane