Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Arsim & Edukim (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Arsim & Edukim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente per femij ne shkolle

Private

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm nje asistente qe te shoqeroje femiun gjate kohes qe eshte ne shkolle. kiteret per aplikim: - te kete diplome apo te jete studente ne vitin e fundit ne fakultetin e edukimit, - te kete pervoj pune se paku nje vit ne edukim. detyrat: -te shoqeroje femiun gjate kohes qe eshte ne shkolle, - te mesoj femijun sipas plan programit qe e o...

Asistente per femij me nevoja te vecanta ne shkolle

Private

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojm nje asistente qe te shoqeroje femiun gjate kohes qe eshte ne shkolle. kiteret per aplikim: - te kete diplome apo te jete studente ne vitin e fundit ne fakultetin e edukimit, - te kete pervoj pune se paku nje vit ne edukim. detyrat: -te shoqeroje femiun gjate kohes qe eshte ne shkolle, - te mesoj femijun sipas plan programit qe e o...

Shpallje pune nga sidi education gjilan

Sidieducation gjilan shpall konkurs përkëto vende pune: mësimdhënës/se të gjuhësangleze – 3 vende t ë lira mësimdhënës/se për mësim plotësues –1 vend i lirë mësimdhënës/se të matematikës – 1 vend i lirë asistente administrative – 2 vende të lira sidi education kosov ë qendra e gjuhëvetë huaja sidi education gjilan sidieducation kosovë në ...

Shpallje pune nga sidi education ferizaj

Sidieducation ferizaj shpall konkurs përkëto vende pune: mësimdhënës/se të gjuhësangleze – 3 vende t ë lira mësimdhënës/se të gjuhës gjermane –2 vende të lira mësimdhënës/se të gjuhëfrenge – 1 vend i lirë mësimdhënës/se për mësim plotësues – 1 vend i lirë mësimdhënës/se të matematikës – 1 vend i lirë asistente administrative – 2 vende të ...

Vende te lira pune nga sidi education ferizaj

Sidieducation ferizaj shpall konkurs përkëto vende pune: mësimdhënës/e të gjuhësangleze – 3 vende t ë lira mësimdhënës/e të gjuhës gjermane – 3vende të lira asistent/e administrative – 2 vende të lira sidi education kosov ë qendra e gjuhëvetë huaja sidi education ferizaj sidieducation kosovë në kuadër të sidi group është rrjeti më i madh ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente arsim edukim

Vende te lira pune asistente arsim edukim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane