Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Administratë (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Administratë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 19 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative - e re

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Kerkojmë asistente - e re

Labi Patundshmëri

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni për patundshmeri labi me seli në dardani afër teb bankes shpall konkures për një pozitë asistente e qiradhenjeve. labi patundshmëri është themeluar në vitin 2000 dhe është ndër kompanitë më serioze në patundshmeri. persona qe aplikojnë duhet ti plotesojnë keto kushte të flasim gjuhen shqipe mirë dhe menyrë të bukur. të jenë per...

Asistente administrative

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Asistente administrative

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Ndimese asistente

Inter Construction Group

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: ndimëse assistente administrative kompania: inter construction group sh.p.k për kompaninë kompania inter construction group sh.p.k. është duke e rritë stafin e saj. detyrat dhe përgjegjësitë kontakton me klientët në baza ditore; krijon bashkëpunime të reja me klientë potencial; ndihmon udhëheqësin e departamentit në zgjerimin e bi...

Asistente administrative

Click and Search

-
Prishtinë, Kosovë
Click and search kerkon asistente administrative. kriteri per te konkuruar eshte te kete njohuri ne programet e microsoft-it.

Ndimese asistente

Inter Construction Group

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: ndimëse assistente administrative kompania: inter construction group sh.p.k për kompaninë kompania inter construction group sh.p.k. është duke e rritë stafin e saj. detyrat dhe përgjegjësitë kontakton me klientët në baza ditore; krijon bashkëpunime të reja me klientë potencial; ndihmon udhëheqësin e departamentit në zgjerimin e bi...

Asistente administrative

Pana Elements

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania pana elments ne prishtine, hap konkurs per poziten e asistentes administrative. kushtet dhe kriteret qe kerkojme nga ju jane: njohuri te mira te gjuhes turke dhe angleze, te mos keni ndalesa per udhetime zyrtare jashte vendit, te dini te menaxhoni proceset administrative siq jane: faturat, emailet, telefonatat, lidhja me kliente....

Asistente administrative

Sidi Education Kosovë

-
Prishtinë, Kosovë
Zyra qëndroreprishtinë – fushë kosovë sidi education kosovë në kuadër të sidi group është rrjetimë i madh i shkollave për gjuhë të huaja dhe aftësim në rajon si në kosovë,shqipëri dhe maqedoni. ndër të tjera sidi education është distributor i autorizuari shtëpive botuese me renome botërore për tekstet e gjuhëve të huaja. pozita: asistente...

Asistente juridike

Pirro Office

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune zyra për shërbime juridike & patundshmëri pirro office hap konkurs për juriste. kualifikimet e kërkuara për juriste: • të jetë e diplomuar në fakultetin juridik; • të ketë përvojë pune si juriste; • të ketë njohuri në shkresa, ankesa, padi, kontrata dhe shërbime të tjera juridike; • të jetë komunikative; • të ketë aftësi komp...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente administrate

Vende te lira pune asistente administrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane