Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Vlore, ofrohet vend pune asistente zyre

Falcon

-
Vlorë, Shqipëri
Kerkohet asistente zyre detyrat · detyra e asistentes është të asistojë stafin në ndërmjetësimin e transaksionit të shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një pasurie të paluajtshme. · menaxhimi i mediave sociale · kontrolli dhe komunikimi me klientët në email apo kanale të ndryshme komunikimi profili i kandidatit: · gjuha ang...

Albseite kerkon te punesoje ne pozicionin asistente zyre

Vlorë, Shqipëri
Pershkrimi makina me qera albseite kerkon te punesoje nje vajze ne pozicionin asistente zyre. puna konsiston ne dhenien e makinave me qera dhe mbajtje te nje portofoli te rregullt te klienteve. orari punes eshte; 08:00 - 01:00 dhe 16:00 - 20:00 detyrat detyrat: te jet e komunikueshme me klientet te mbaje nje liste te rregullt te porosive ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente vlore

Vende te lira pune asistente vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane