Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 248 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente - e re

My dentist

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente dentare per orarin e paradites, part time ose full time. klinika dentare "my dentist". 0692629313

Asistente

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet asistente per zyre , te dije gjuhen angleze nga mosha 20-25 vjec .

Asistente

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet operatore per hedhjen e faturave te blerjes dhe te shitjes , mandat pagesat dhe mandat arketimet, hedhja e faturave te blerjes dhe te shitjes ne programin e fiskalizimit . njohja e mire programeve office si dhe e programit financiar financa5. afati i fundit i aplikimit: 10/09/2022 13:54

Asistente

KEQIGRUPSHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Keqi grup shpk kompani tekstile kerkone per zyrat e saje me seli ne tirane - asistente te drejtorit te pergjithshem. kerkohet diplome e shkolles se larte , gjuha angleze ose italiane dhe cv-te duhet te jene te shoqeruara me foto. pagesa plus siguracionet nder me te lartat ne treg. kontaktoni ne: [email protected] - 0692040921

Asistente zyre

VIBTIS

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria : vibtis shpk nipt : l02103503s adresa : “vibtis” sh.p.k – bulevardi “dëshmorët e kombit”, twintowers,towerno.2, floor8/4, tirana, albania njoftim per vend te lire pune vibtis kerkon te punesoje: asistente zyre vibtis është kompania më e madhe në shqipëri në import – eksport të produkteve industriale në fushën e oil&gas, industri...

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Klinika dentare endodental me vendodhje tek komuna e parisit, kerkon te punesoje nje asistente dentare. 1. te gjithe aplikantet duhet te kene arsimin per stomatologji/infermieri 2. disponibilitet per punen full time 3. te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes te gjithe te interesuarit mund te dergojne cv-ne e tyre ne adresen: [em...

Asistente finance

OLA 1 shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, kompania ola 1 shpk ofron vend pune asistente finance. kompania ola 1 shpk kerkon te punesoje per nevojat e saj nje asistente finance e cila duhet te plotesoje kriteret e meposhtme: aftesite dhe kualifikimet : 1.diplome master te shkolles se larte, dega finance ose kontabilitet. 2. njohuri te shkelqyera ne paketen microsoft office...

Asistente administrate

FASTCALL

-
Tiranë, Shqipëri
Fastcall kerkon te punesoje nje asistente administrate. kualifikimet e punes jane si me poshte: -mosha nga 24 deri ne 30 vjeçe. -e diplomuar ne fakultetin e ekonomise. -te kete njohuri te mira te gjuhes italiane. -njohuri te shkelqyera te paketes excel,word,outlook dhe access -njohuri te programeve te kontabilitetit si: ”financa 5” ose ”e...

Asistente dentare

Tiranë, Shqipëri
Ofrohet vend pune si asistente dentare per studente stomatologe qe kerkon te mesoje zanatin per tu integruar me pas ne klinike. klinika ndodhet ne zonen e bllokut. merren ne konsiderate cv-te me foto qe mund te dergoni ne: email: dentalclinicblloku@gmail.com whatsapp: + afati i fundit i aplikimit: 30/09/2022 00:43

Asistente shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Ne kuader te zgjerimit, enza home, pjese e pajtoni group, lokalizuar me zyrat qendrore ne autostraden tirane-durres, shpall pozicionin vakant ne profilin ‘’agjente shitjesh”. detyrat dhe pergjegjesite: • mirepritja e klientit, orientimi dhe informimi per gamen e produkteve qe eshte i interesuar klienti. • ofron keshilla, te cilat i vijne ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente tirane

Vende te lira pune asistente tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane