Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Therandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - Therandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente ne administrate dhe shofera te makinerise

Agro Invest-1

-
Therandë, Kosovë
Kompania “agro invest 1” sh.p.k, shpallkonkurs për këto vende pune: - 1 punëtore për administratë, - 2 shofera për vozitjen e eskavatorit, - 2 shofera për vozitjen e kamionit. tëgjithë të interesuarit për punë, mund të na kontaktojnë në këtë numër tëtelefonit: 049 222170 ose të na vizitojnë në zyrë.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente therande

Vende te lira pune asistente therande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane