Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

asistente - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente zyre

Shkodër, Shqipëri
Kerkoj asistente (mosha 22-35) per nje zyre ne shkoder. rroga baze eshte 25000 + sigurime. ne baze te performances ka rritje te rroges. preferohet njohuri te gjuheve te huaja (anglisht, italisht, frengjisht, etj.). personat e interesuar te dergojne cv ne numrin e telefonit +. afati i fundit i aplikimit: 15/09/2022 15:01

Shkoder, ofrohet vend pune koordinatore - asistente zyre

Opportunity Course Center

-
Shkodër, Shqipëri
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore zyre për qendrën e saj në qytetin e shkodrës. detyrat kryesore: · administron dhe koordinon të gjithë punën e përditshm...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente shkoder

Vende te lira pune asistente shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane