Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Sarandë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(2)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

asistente - Sarandë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Bougainville kërkon të punësojë finacier/e dhe asistente housekeeping menaxher

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa kërkon të punësojë: – financier/e; – asistente housekeeping menaxher; të interesuarit luten të dergojnë cv-në në adresën e emailit: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e telefonit: +355686082912

Bougainville bay kërkon staf për sezonin turistik 2021

Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa eshte ne kerkim te: – menaxher restoranti; – shef salle – recepsionit/e – recepsionsit turni i trete – asistente housekeeping menaxher – pasticier/e – punonjese pastrimi – kuzhinier/e – ndihmes kuzhinier/e – kamarier/e bari & restoranti – ndihmes kamarier/e – banakier/e – ndihmes banakier/e – barist/e – bell ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente sarande

Vende te lira pune asistente sarande dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane