Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prizren (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Oferë pune

Kurse gjermane "internacional" vazhdonë me zgjerimin e pikave te saja edhe në komunën e prizerenit. ne shpallim dy vende të lira pune (f) asistente administrative kushtet dhe detyrat e pozites aplikantja duhet të jetë e moshes 18-30 vjeqare të kete të përfunduar shkollen e mesme (fakulteti përparësi) të kete njohuri bazike rreth administr...

Pozita te hapura

MULLIRI VJETER

-
Prizren, Kosovë
Kompania e kafesë "mulliri vjeter" tashmë e dashur dhe e mirënjohur me prodhimet e saj të kafesë me të njëjtin emër, e pranishme në treg me një shumëllojshmëri produktesh dhe me një rrjet dyqanesh ne shqipëri , tashme do e gjeni dhe ne kosove. kriteret per pozicionin " asistente sherbim klienti ose shitese" : · te kete aftesi shume te mir...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prizren, Kosovë
Konkurs nga kompania a&m clothes a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatarë • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: prizren • afati për aplikim: deri më 16/08/2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhea...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prizren, Kosovë
Konkurs nga brendi i njohur a&m clohtes a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: abi carshi • afati për aplikim: deri më 07.05.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth of...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Prizren, Kosovë
Konkurs nga brendi i njohur a&m clohtes a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: abi carshiaj • afati për aplikim: deri më 16.05.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente prizren

Vende te lira pune asistente prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane