Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha

asistente - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 63 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative - e re

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Kerkojmë asistente - e re

Labi Patundshmëri

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni për patundshmeri labi me seli në dardani afër teb bankes shpall konkures për një pozitë asistente e qiradhenjeve. labi patundshmëri është themeluar në vitin 2000 dhe është ndër kompanitë më serioze në patundshmeri. persona qe aplikojnë duhet ti plotesojnë keto kushte të flasim gjuhen shqipe mirë dhe menyrë të bukur. të jenë per...

Asistente stomatologjike

Rai Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Klinika stomatologjike "rai dent" shpall konkurs pune për: asistente stomatologjikekualifikimet e nevojshme:të jetë e licencuar për punë si asistente e stomatologjisëtë ketë së paku një (1) vit përvojë punetë ketë aftësi komunikuesedetyrat dhe pergjegjësitë:asistente e stomatologut.mirembaitja dhe organizimi i kodit te poliklinikeskuptimi...

Asistente stomatologjike

Opal Dent

-
Prishtinë, Kosovë
Opal dent shpall konkurs per: asistente stomatologjike kandidatja duhet te jete e licensuar dhe me pervoje pune per kliniken tone stomatologjike ne prishtine te interesuarat te aplikojne duke derguar cv-ne email: [email protected] afati i fundit per aplikim: 02.12.2021

Asistente administrative

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Asistente administrative

Burimi Travel

-
Prishtinë, Kosovë
Agjensioni turistike "burimi travel" me seli ne prishtine qe nga viti 2000, hap konkurs per poziten: asistente administrative detyrat dhe përgjegjësitë: mirëmbanë bazën e të dhënave të klientit. përgjigjet në telefonata dhe në kërkesat e klientëve. identifikimin, vlerësimin dhe zgjidhjen e kërkesa të klientëve. kupton dhe i respekton proc...

Asistente administrative

STUDIO Xaxa

-
Prishtinë, Kosovë
Studio xaxa prishtine kerkon asistente administrative mosha e preferuar : 20 - 35 përgjegjësitë dhe detyrat : • regjistrimi i blerjeve dhe shitjeve në sistem. • përgjegjës/e për kryerjen e detyrave të ndryshme administrative. • sipas kërkesës së mbikëqyrësit kryen edhe punë të tjera që ndërlidhen me vendin e punës. kualifikimet: • prefero...

Asistente stomatologjike

Ordinanca Stomatologjike EuDent

-
Prishtinë, Kosovë
Ordinanca stomatologjike eudent ofron pune per dy asistente te stomatologjise. te interesuarit te dergojne cv-te e tyre ne emailin zyrtar: [email protected] dhe per cdo informacion mund te na kontaktoni ne keta numra te telefonit: 045 360 760 ose 049 611 118.

Ndimese asistente

Inter Construction Group

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: ndimëse assistente administrative kompania: inter construction group sh.p.k për kompaninë kompania inter construction group sh.p.k. është duke e rritë stafin e saj. detyrat dhe përgjegjësitë kontakton me klientët në baza ditore; krijon bashkëpunime të reja me klientë potencial; ndihmon udhëheqësin e departamentit në zgjerimin e bi...

Asistente administrative

Click and Search

-
Prishtinë, Kosovë
Click and search kerkon asistente administrative. kriteri per te konkuruar eshte te kete njohuri ne programet e microsoft-it.

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente prishtine

Vende te lira pune asistente prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane