Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

asistente - Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Lushnje, ofrohet vend pune asistente administrative

Doni Fruits

-
Lushnjë, Shqipëri
Doni fruits kompania lider në rajon për eksportin e frutave dhe perimeve, në kuadër të zgjerimit të kompanisë në tregun shqiptar kërkon të punësojë: asistente administrative përgjegjësitë: suporton menaxherët në aktivitetin e përditshëm administrativ regjistron dhe drejton vizitorët në hyrje dhe dalje të kompanisë bashkëpunon me stafin pë...

Lushnje, ofroj vend pune asistente administrative

DIMENSION

-
Lushnjë, Shqipëri
Dimension për një kompani që tregton fruta-perime për industrinë horeca po kërkon të rekrutojë kandidatë për pozicionin vakant: “asistente administrative” përgjegjësitë kryesore: harton dhe përpilon dokumenta administrative të shoqërise, në emër dhe për llogari të kësaj të fundit; menaxhon axhendën e drejtuesve të shoqerisë; mban proçes-v...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente lushnje

Vende te lira pune asistente lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane