Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lezhë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

asistente - Lezhë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet asistente menaxhere

Lezhë, Shqipëri
Shoqeria "mn invest" shpk, kerkon te punesoje asistente menaxhere. kriteret: te kete mbaruar arsimin e larte per deget menaxhim biznesi; te kete aftesi shume te mira komunikuese; te jete e afte te punoje ne grup; te zoteroje mire gjuhen angleze; te jete e afte ne perdorimin e paketes microsoft office; te zoteroje patente te klasit b; te j...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente lezhe

Vende te lira pune asistente lezhe dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane