Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Krujë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

asistente - Krujë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Fushe kruje, ofroj vend pune asistente administrative

Protec Shoes

-
Krujë, Shqipëri
Protec shoes, azienda in ambito di produzione calzaturiero e interesata a: pozicione vacante : assistente amministrativa/o attività: • gestione di ordine amministrativa con particolare riferimento alla raccolta, compilazione ed invio di documentazione di supporto ufficio • gestione scheduli periodici dei servizi, follow-up per garantire i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente kruje

Vende te lira pune asistente kruje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane