Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Korçë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - Korçë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente zyre part-time

Falcon

-
Korçë, Shqipëri
Falcon real estate ofron pozicion të lire në rolin e asistentes së zyrës korcë kriteret: 1.energjik/e dhe ambicioz/e. 2.aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi. 3.të dije te perdor programet baze kompjuterike. 4.te kete mbaruar shkollen e larte bachelor/master. 5.preferohet të ketë njohuri në përdorimin e programeve të design-it apo në m...

Mundesi punesimi, asistente zyre, korce

Korçë, Shqipëri
Future home real estate eshte kompania me e madhe imobiliare shqiptare. ndersa forcojme pozicionin tone ne shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg. ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin: asistente zyre cfare kerkohet:...

Korce, ofrohet vend pune asistente zyre

Falcon Real Estate

-
Korçë, Shqipëri
Kerkohet asistente zyre detyrat · detyra e asistentes është të asistojë stafin në ndërmjetësimin e transaksionit të shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një pasurie të paluajtshme. · menaxhimi i mediave sociale · kontrolli dhe komunikimi me klientët në email apo kanale të ndryshme komunikimi profili i kandidatit: · gjuha ang...

Korce, ofrohet vend pune asistente zyre

FUTURE HOME

-
Korçë, Shqipëri
Future home real estate eshte kompania me e madhe imobiliare shqiptare. ndersa forcojme pozicionin tone ne shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg. ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin: asistente zyre cfare kerkohet:...

Korce, ofrohet vend pune part time asistente zyre

Falcon Real Estate

-
Korçë, Shqipëri
Falcon real estate ofron pozicion të lire në rolin e asistentes së zyrës korcë kriteret: 1.energjik/e dhe ambicioz/e. 2.aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi. 3.të dije te perdor programet baze kompjuterike. 4.te kete mbaruar shkollen e larte bachelor/master. 5.preferohet të ketë njohuri në përdorimin e programeve të design-it apo në m...

Koordinatore zyre

Falcon Korça

-
Korçë, Shqipëri
Ofrohet vend pune koordinatore zyre detyrat dhe përgjegjësitë : • merr pjesë në koordinimin e proceseve të punës; • asiston në përgatitjen, formatimin dhe zhvillimin e dokumentave të ndryshme të kompanisë; • mirëmban dhe arshivon sistemin e dosjeve, korrespondencave, etj; • koordinon takimet, intervistat dhe komunikimet midis përgjegjësve...

Kerkohet koordinatore zyre

Falcon

-
Korçë, Shqipëri
Ofrohet vend pune koordinatore zyre detyrat dhe përgjegjësitë : merr pjesë në koordinimin e proceseve të punës; asiston në përgatitjen, formatimin dhe zhvillimin e dokumentave të ndryshme të kompanisë; mirëmban dhe arshivon sistemin e dosjeve, korrespondencave, etj; koordinon takimet, intervistat dhe komunikimet midis përgjegjësve dhe pun...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente korce

Vende te lira pune asistente korce dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane