Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjakovë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

asistente - Gjakovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative - njohëse e gjuhes gjermane

PerVa Bau

-
Gjakovë, Kosovë
Asistente administrative njohëse e mirë e gjuhës gjermane përgjegjëse për kryerjen e detyrave të ndryshme administrative; përgjegjëse për komunikim elektronik dhe informim për gjithë; pranon telefonatat dhe drejton ato në mënyrë efikase; koordinon agjendën e takimeve të drejtorit menaxhues; koordinon takimet në mes punonjësve në korporatë...

Ofroj pune - menaxhere zyre / koordinatore 48

Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore zyre për qendrën e saj në qytetin e gjakovës . detyrat kryesore: · administron dhe koordinon të gjithë punën e përditsh...

Menaxhere zyre / sekretare / koordinatore

Opportunity Center

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra e kurseve opportunity center me aktivitet të saj ofrimin dhe shërbimin e kurseve të gjuhëve të huaja dhe ndërmjetësimin për punësim jashtë vendit kërkon të punësojë një person në pozicionin asistente/ koordinatore zyre për qendrën e saj në qytetin e gjakovës . detyrat kryesore: · administron dhe koordinon të gjithë punën e përditsh...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Gjakovë, Kosovë
Konkurs am a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: gjakovë • afati për aplikim: deri më 08/11/2020 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet rreth ofertave dhe arritjeve të reja të artikujve, •...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente gjakove

Vende te lira pune asistente gjakove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane