Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(7)
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

asistente - Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet asistente dentare dhe nje sekretare

Fier, Shqipëri
Klinika dentare ne qytetin e fierit kerkon te punesoj je asistente dentare dhe nje sekretare .preferohet qe kandidatet te kene njohuri te gjuhes italiane. te interesuarat per secilin pozicion (asistente apo sekretare) jane te lutura te na kontaktojne ne nr tel : ju faleminderit ! afati i fundit i aplikimit: 25/11/2021 13:11

Fier, ofrohet vend pune asistente dentare

Daniela22

-
Fier, Shqipëri
Klinika dentare « regola d’arte » kerkon te punesoje nje asistente dentare. kriteret qe duhet te plotesohen: - komunikim i mire i gjuhes italiane(gjuhet e tjera perbejne avantazh) -person korrekt dhe i motivuar -deshire per te punuar ne grup -aftesi te mire komunikimi eksperienca nuk eshte kriter i domosdoshem. ofrojme: -kushte te mira pu...

Kerkojme te punesojme nje asistente dentare

Fier, Shqipëri
Klinika dentare ne qytetin e fierit kerkon qe te punesoj nje asistente dentare. kandidatet preferohen qe te ken njohuri te gjuhes italiane. te interesuarat jane te lutura te na kontaktojne ne nr tel : ju faleminderit ! afati i fundit i aplikimit: 20/11/2021 16:40

Fier, ofrohet vend pune asistente dentare.

Klinika dentare Fier

-
Fier, Shqipëri
Klinika dentare ne qytetin e fierit kerkon te punesoj nje asistente dentare. kandidatet preferohen qe te ken njohuri te gjuhes italiane. te interesuarat jane te lutura te na kontaktojne ne nr tel: 0698498733 ju faleminderit ! klinika dentare ne qytetin e fierit kerkon te punesoj nje asistente dentare. kandidatet preferohen qe te ken njohu...

Fier, ofroj vend pune asistente kontabiliteti

Pharma One shpk

-
Fier, Shqipëri
Pharma one shpk, shoqëri shqiptare, me veprimtari ne fushën e tregtimit të barnave dhe pajisjeve farmaceutike, aktualisht është në kërkim të një punonjësi në departamentin e financës, pozicion pune, "asistente kontabiliteti ”, per degen fier . përshkrimi i detyrave kryesore : ndihmon në zhvillimin dhe mirëmbajtjen e një funksioni financia...

Fier, ofroj vend pune asistente zyre / sekretare

Apolumil Sky shpk

-
Fier, Shqipëri
Shoqeria apolumil sky shpk, me seli ne fier dhe me nje eksperience 25 vjecare ne tregtimin e aluminit dhe aksesoreve te tij kerkon te punesoje nje asistente zyre. aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-te zoteroje shume mire gjuhen greke. 2-te kene njohuri kompjuterike shume te mira , paketes office etj te interesuarit te dergojne...

Fier, ofrohet vend pune asistente dentare dhe sekretare

Klinika dentare Fier

-
Fier, Shqipëri
Klinika dentare ne qytetin e fierit kerkon te punesoj nje asistente dentare dhe nje sekretare . preferohet qe te kene njohuri te gjuhes italiane( jo domosdoshmerisht). te interesuarat per secilin nga pozicionet ( asistente apo sekretare) jane te lutura te na kontaktojne ne nr tel: 0698402424 ju faleminderit ! cel. : 0698402424 klinika den...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente fier

Vende te lira pune asistente fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane