Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

asistente - Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet asistente laboratori dentar

Fier, Shqipëri
Kerkojme te punesojme nje asistente laboratori dentar .....te interesuarat jane te lutura te na kontaktojne ne nr tel : klinika dentare ndodhet ne qytetin e fierit . ju faleminderit afati i fundit i aplikimit: 30/09/2022 18:29

Fier, ofroj vend pune asistente zyre / sekretare

Apolumil Sky shpk

-
Fier, Shqipëri
Shoqeria apolumil sky shpk, me seli ne fier dhe me nje eksperience 26 vjecare ne tregtimin e aluminit dhe aksesoreve te tij kerkon te punesoje nje asistente zyre. aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-te zoteroje shume mire gjuhen greke. 2-te kene njohuri kompjuterike shume te mira , paketes office etj te interesuarit te dergojne...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente fier

Vende te lira pune asistente fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane