Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

asistente - Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative - e re

Dauti Komerc Sh.p.k

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania dauti komerc sh.p.k me seli në fshatin gurëz, komuna e ferizajit, me qëllim të plotësimit të vendeve të reja të punës shpall konkurs për pozitën: asistente administrative (1 pozitë) detyrat dhe përgjegjësitë: krijimi i shablloneve dhe dërgimi i detyrave tek blerësi; miratimi i detyrave për blerësit; edukimi i blerësve; bën raport...

Asistente administrative - e re

Dauti Komerc Sh.p.k

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania dauti komerc sh.p.k me seli në fshatin gurëz, komuna e ferizajit, me qëllim të plotësimit të vendeve të reja të punës shpall konkurs për pozitën: asistente administrative (1 pozitë) detyrat dhe përgjegjësitë: krijimi i shablloneve dhe dërgimi i detyrave tek blerësi; miratimi i detyrave për blerësit; edukimi i blerësve; bën raport...

Depoist/e (m/f) / asistent/e të shitjes (m/f), (ferizaj, prishtinë)

A&M Mega Store

-
Ferizaj, Kosovë
A&m mega store hap vend të lirë pune për : pozita e kërkuar :depoist/e (m/f) / asistent/e të shitjes (m/f) vendi i punës :ferizaj-prishtinë ( lipjan - tek qmi) /prishtinë data e aplikimit: deri më 31/10/2021 orari: i plotë depoist/e : detyrat dhe përgjegjësit: pranon, lëvizë, bartë, klasifikon dhe sistemon artikujt sipas standardëve, kërk...

Depoist/e (m/f) / asistent/e të shitjes (m/f), (ferizaj, prishtinë)

A&M Mega Store

-
Ferizaj, Kosovë
A&m mega store hap vend të lirë pune për : pozita e kërkuar :depoist/e (m/f) / asistent/e të shitjes (m/f) vendi i punës :ferizaj-prishtinë ( lipjan – tek qmi) /prishtinë data e aplikimit: deri më 31/10/2021 orari: i plotë depoist/e : detyrat dhe përgjegjësit: pranon, lëvizë, bartë, klasifikon dhe sistemon artikujt sipas standardëve, kërk...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs nga brendi i njohur a&m clohtes a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: ringmall- ferizaj • afati për aplikim: deri më 16.05.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shërben klientët,njofton klientet r...

Konkurs pune

A&M Clothes

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs nga brendi i njohur a&m clohtes a&m clothes hape vend të lire pune për: • pozita e kerkuar: asistente të shitjes / arkatar/e • punonjës: të rregullt • orari i punës: i plotë • vendi i punës: ringmall dhe a&m clothes (the village - ferizaj) • afati për aplikim: deri më 13.06.2021 detyrat e asistentit të shitjes: • mirëpret dhe shër...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente ferizaj

Vende te lira pune asistente ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane