Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Elbasan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

asistente - Elbasan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Elbasan, ofrohet vend pune asistente administrative

EcoRiciklim

-
Elbasan, Shqipëri
Subjekti "eco riciklim" shpk, me seli ne adresen elbasan, metalurgji, bradashesh kerkon te punesoje asistente administrative. kandidatja duhet te permbushe kriteret: - te kete perfunduar studimet universitare. - preferohet me eksperienca te meparshme profesionale. - aftesi per te punuar ne menyre te pavarur dhe si pjese ekipi. - natyre ba...

Eco riciklim kerkon te punesoje asistente te drejtueses teknike

EcoRiciklim

-
Elbasan, Shqipëri
Subjekti "eco riciklim" shpk, me seli ne adresen elbasan, metalurgji, bradashesh kerkon te punesoje asistente te drejtueses teknike. kandidatja duhet te permbushe kriteret: - te kete perfunduar studimet universitare master i shkencave ne kimi. - te kete eksperienca te meparshme profesionale. - aftesi per te punuar ne menyre te pavarur dhe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente elbasan

Vende te lira pune asistente elbasan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane