Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

asistente - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistente administrative

Durrës, Shqipëri
Vesa solutions shpk eshte ne kerkim te nje asistente administrative: aftesite e kerkuara: te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze. te kete njohuri mbi programet baze kompjuterike. kandidati duhet te kete aftesi shume te mira ne komunikim. vesa solutions ofron nje ambjent pune shume komod dhe pagese konkuruese. kandidatet e interes...

Durres, ofroj vend pune asistente zyre

GiobertAlbania

-
Durrës, Shqipëri
Kompania italiane giobert albania shpk ofron vend te lire pune ne pozicionin e asistente administrate. puna konsiston ne: -pune administrative te ndryshme (azhornim i kontratave te punonjesve/fornitoreve,kontakt me punonjesit, azhornim i dokumentave administrative,etj.) -kontrollin e dokumentave, marrdhenie me furnitoret/klientet, pergati...

Durres, ofroj vend pune asistente finance

Durres, ofroj vend pune asistente finance përmbledhje e kompanisë next generation është kompania nderkombetare e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te kosmetikes, e cila ka hapur filialin e saj ne durres. generation është një kompani e certifikuar gmp (praktika e mirë prodhimi). kjo do të thotë se ne përmbushim një nga standardet më të...

Durres, ofroj vend pune asistente zyre

Mari shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kompania mari shpk me qender ne durres lagja 17 , rr .pavaresia prane qendres galaktik qe prej shume vitesh trajton produkte te ndryshme per bare – hotele – restorante –ente publike etj kerkon te punesoje koordinatore zyre kryesisht per sektorin e blerjeve & finances prane njesise sone kryesore ne durres mari shpk prane shkolles rilindja ...

Durres, ofrohet vend pune asistente/menaxhere zyre

Future Home Vollga

-
Durrës, Shqipëri
💙we are hiring🧡 zyra future home vollga ofron mundësi punësimi në pozicionin e asistente/menaxhere zyre. kriteret e kërkuara janë: ✅ mosha mbi 22 vjec. ✅ arsimi i lartë. ✅ aftësi organizative dhe eksperiencë me punën në skuadra. ✅ të jetë bashkëpunuese, komunikuese, energjike dhe e motivuar për t’u zhvilluar profesionalisht. cfarë ofroh...

Durres, ofrohet vend pune asistente dentare (rr. pavaresia, plazh) - e re

WDC Clinic

-
Durrës, Shqipëri
Klinika dentare “white dental clinic”, me adrese ne durres (zona e plazhit) kerkon asistente dentare (f) me kohe te plote. eksperienca ne pune eshte avantazh. te interesuarit te dergojne cv ne adresen e email: clinicwdc@gmail.com ose te kontaktojne ne nr. e tel: 0693434345 adresa: rr. pavaresia, plazh, durres (ngjitur me likos burger) apl...

Smart center në durrës kërkon të rekrutojë asistente ekonomiste

Durrës, Shqipëri
♻️smart center ne durres kerkon te rekrutoje : 🔷asistente ekonomiste. ofrohen: ▶️page motivuese ▶️akomodim me kushte shume te mira pune. 🔹aplikantet preferohen me/pa eksperience. 🔹te kene njohuri te mira te gjuhes italiane. 🔸je ne kerkim te nje pune? 🔺je i lodhur duke bere pune jashte profesionit tend? 🔹keni mbaruar studimet dhe nuk...

Pastrues, asistente per nje kompani te huaj / cleaner, assistant for a foreign company

Durrës, Shqipëri
Pastrues, asistente per nje kompani te huaj i pershtatshem per te diplomuar dhe studente. kerkoj pastrues per te pastruar apartamente private. niveli i pastrimit duhet te jete i ngjashem me hotelet luksoze. ne te njejten kohe, ne kerkojme nje asistent per te dorezuar dhe marre celesat nga turistet kur ata hyjne/levizin nga apartamentet dh...

Mundesi intership për studentët – durres

Falcon

-
Durrës, Shqipëri
Ne besojmë tek potenciali i të rinjëve, dhe shumë prej punonjësve tanë më të mirë janë punësuar pas intershipit në kompaninë tonë. intershipi tek ne është një shkollë e vertetë për realitetin e punës. studentet që bashkohen me ne për të bërë intershipin do të kenë detyra të ndryshme dhe do të përfshihen në punët tona të përditshme duke u ...

Durres, ofroj vend pune turni i dyte digital assistant

Martal Group Albania

-
Durrës, Shqipëri
Digital assistant 🔥we are looking for a digital assistant who will deal with social media content creation, website maintenance, and other day-to-day tasks related to digital marketing. you are a good fit: ✅- if you have some knowledge on canvas, graphic design, wordpress…etc. ✅- if you are able to work 1pm-10pm or 2pm-11pm ✅- normal eng...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente durres

Vende te lira pune asistente durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane