Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Burim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - Burim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkurs pune

Uncio

-
Burim, Kosovë
Behu pjesë e ekipit tonë! butiku unico fillon me rekrutimin e stafit per plotesimin e vendeve te punes. nese jeni person i motivuar per te zhvilluar karrieren atehere ne ju ofrojme mundesine per tu punsuar ne nje ambient modern dhe dinamik. pozita (3) asistente e shitjes vendi i punes istog per te aplikuar per kete mundesi punsimi ju lute...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende te lira pune asistente burim

Vende te lira pune asistente burim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane