Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:infiniti office (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

asistente - infiniti office

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Infiniti office kerkon te puensoje asistente zyre (sektori tonerave)

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “ infiniti office ” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë. pozicioni vakant: asistente zyre (sektori tonerave) detyrat dhe përgjegjësitë: kujdeset per ceshtjet administrative te zyres organizon dhe kujdeset per blerjen e materialeve te nevojshem per aktivitetin e zyres pergjigj...

Kerkojme te punesojme : asistent/e printimesh

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Detyrat: -asiston ne printimin e artikujve te ndryshem promocional -kujdeset per pefundimin ne kohe e korrekt te procesit te punes te jete person korrekt, i komunkueshem , miqesor dhe bashkepunues . ofrojme kushte pune komode . paga shume e kenaqshme .

“infiniti office” kerkon te punesoje asistent/e ne showroom .

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. “infiniti office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Infiniti office kerkon te punesoje asistent/e ne showroom

infiniti office

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari “infiniti office” është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. “infiniti office” , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - asistente infiniti office

Asistente infiniti office dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane